Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule F (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 3 D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Bavi Vilvoorde OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 2 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule E (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson G12 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 46 | 71 | -25 | 4 |
2 | BBC Falco Gent G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 71 | 26 | 45 | 3 |
3 | BBC Zulte ID-recruitment G12 A | 2 | 1 | 0 | 0 | 35 | 45 | -10 | 3 |
4 | BBC Scheldejeugd Temse G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 25 | 35 | -10 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent G12 A | 10 | 8 | 2 | 0 | 676 | 420 | 256 | 26 |
2 | Gent-Oost Eagles G12 A | 9 | 7 | 2 | 0 | 596 | 462 | 134 | 23 |
3 | Okapi Aalst G12 A | 8 | 7 | 1 | 0 | 535 | 304 | 231 | 22 |
4 | BBC Houtem G12 A | 10 | 5 | 5 | 0 | 526 | 549 | -23 | 20 |
5 | KBBC Sparta Laarne G12 A | 10 | 2 | 8 | 0 | 426 | 657 | -231 | 14 |
6 | BBC Helios SanoRice Zottegem G12 A | 10 | 2 | 8 | 0 | 546 | 737 | -191 | 14 |
7 | BBC Erembodegem G12 A | 9 | 2 | 7 | 0 | 336 | 512 | -176 | 13 |
8 | BBC United Ninove G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Wuitens Hamme G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bavi Vilvoorde G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Excelsior Brussel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bavi Vilvoorde J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Excelsior Brussel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bavi Vilvoorde J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Excelsior Brussel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bavi Vilvoorde J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Excelsior Brussel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | United Woluwé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | United Woluwé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | United Woluwé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | United Woluwé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Weert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Weert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Weert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Weert U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Belgrade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Belgrade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Bavi Vilvoorde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BC Guco Lier Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Bavi Vilvoorde G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Insurea Kontich Wolves G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Bavi Vilvoorde G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Insurea Kontich Wolves G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Bavi Vilvoorde G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Gembo Borgerhout G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Bavi Vilvoorde HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BC Asse-Ternat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Basket Groot Zemst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | House Of Talents Kortrijk Spurs G12 A | 13 | 13 | 0 | 0 | 1088 | 557 | 531 | 39 |
2 | BJM-Gembas Knesselare G12 A | 14 | 10 | 3 | 1 | 971 | 817 | 154 | 35 |
3 | BBC Falco Gent G12 A | 14 | 9 | 5 | 0 | 893 | 713 | 180 | 32 |
4 | BC Oostende G12 A | 14 | 8 | 5 | 1 | 868 | 700 | 168 | 31 |
5 | Gent-Oost Eagles G12 A | 14 | 8 | 6 | 0 | 774 | 760 | 14 | 30 |
6 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 A | 14 | 4 | 10 | 0 | 790 | 842 | -52 | 22 |
7 | Wytewa Roeselare G12 A | 14 | 2 | 12 | 0 | 617 | 997 | -380 | 18 |
8 | LDP Donza G12 A | 13 | 0 | 13 | 0 | 381 | 996 | -615 | 13 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Lede G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BBC Falco Gent G12 A
17
Wins
Wins
1569
Goals
Goals