Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Poule H (Basketbal Vlaanderen)
- 3e Prov. Heren Oost-Vlaanderen B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde 2 (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Vk Iebac Ieper OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Sint Jan Zedelgem Lions vzw OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 4 | 4 | 0 | 0 | 346 | 202 | 144 | 12 |
2 | BC Lede HSE B | 4 | 3 | 1 | 0 | 267 | 251 | 16 | 10 |
3 | BBC Falco Gent HSE D | 4 | 2 | 2 | 0 | 263 | 273 | -10 | 8 |
4 | BBC United Ninove HSE B | 4 | 1 | 3 | 0 | 262 | 269 | -7 | 6 |
5 | BJM-Gembas Knesselare HSE C | 4 | 0 | 4 | 0 | 235 | 378 | -143 | 4 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Hotshots Destelbergen HSE B | 26 | 23 | 3 | 0 | 1789 | 1320 | 469 | 72 |
2 | BBC Feniks Futuria Gent HSE B | 26 | 20 | 6 | 0 | 1793 | 1511 | 282 | 66 |
3 | BC Lede HSE B | 26 | 19 | 7 | 0 | 1743 | 1546 | 197 | 64 |
4 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE B | 26 | 19 | 5 | 0 | 1707 | 1386 | 321 | 62 |
5 | BBC Lions Gent HSE A | 26 | 17 | 9 | 0 | 1695 | 1509 | 186 | 60 |
6 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 26 | 14 | 12 | 0 | 1494 | 1404 | 90 | 54 |
7 | BBC Falco Gent HSE D | 26 | 13 | 13 | 0 | 1702 | 1568 | 134 | 52 |
8 | KBBC Bavi Gent HSE C | 26 | 12 | 14 | 0 | 1621 | 1595 | 26 | 50 |
9 | LDP Donza HSE E | 26 | 12 | 13 | 0 | 1454 | 1444 | 10 | 49 |
10 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE C | 26 | 10 | 16 | 0 | 1645 | 1715 | -70 | 46 |
11 | Basketbal Club Vikings Lede HSE A | 26 | 9 | 16 | 0 | 1467 | 1515 | -48 | 43 |
12 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE C | 26 | 7 | 19 | 0 | 1638 | 2014 | -376 | 40 |
13 | Amon Jeugd Gentson HSE C | 26 | 6 | 20 | 0 | 1467 | 1782 | -315 | 38 |
14 | B.B.C. Zele HSE B | 26 | 1 | 25 | 0 | 1073 | 1979 | -906 | 28 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Wildcats Gavere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Olympia Denderleeuw HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Lokeren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Bavi Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Houtem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.B.C. Zele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Lede HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Sgolba Aalter HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Hotshots Destelbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Vesting Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | B.B.C. Zele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Bavi Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | KBBC Eksaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | KBBC Wasocub Waasmunster vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BBC Wildcats Gavere HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BC Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Scheldejeugd Temse HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC United Ninove HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Bazel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Gent-Oost Eagles HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Onderons Grembergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Hotshots Destelbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Basket Meetjesland HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BJM-Gembas Knesselare HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BBC Assenede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Tigers Evergem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Basketbal Club Vikings Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | BBC Wuitens Hamme HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | BBC Erembodegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | BBC Feniks Futuria Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | KBBC Bavi Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | BBC Houtem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Amon Jeugd Gentson HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | BBC Olympia Denderleeuw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Gent-Oost Eagles HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vk Iebac Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kortrijk Spurs HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Vk Iebac Ieper HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Poperinge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Vk Iebac Ieper G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Poperinge G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Poperinge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Poperinge HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | B-Ballers Diksmuide HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Bobcat Wielsbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Mibac Middelkerke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket SKT Ieper HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Rapid Langemark HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC P Heuvelland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Wytewa Roeselare G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zedelgem Lions DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Zedelgem Lions J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BJM-Gembas Knesselare J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Zedelgem Lions HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BJM-Gembas Knesselare HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basketball Brunehaut - A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Vk Iebac Ieper HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zedelgem Lions G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kortrijk Spurs G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zedelgem Lions J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Carrefour Market Basket Blankenberge J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Leuze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BT Kortemark HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Zedelgem Lions HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
Stats: BBC Falco Gent HSE D
13
Wins
Wins
1702
Goals
Goals