Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule A (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 3 E (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 3 R2 D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule C (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Houtem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Olympia Denderleeuw G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | LDP Donza G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Houtem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Sparta Laarne G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Helios SanoRice Zottegem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sgolba Aalter G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Black Boys Erpe-Mere G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gent-Oost Eagles G14 A | 13 | 12 | 1 | 0 | 1002 | 500 | 502 | 37 |
2 | Geranimo Bornem Basket G14 A | 14 | 11 | 3 | 0 | 974 | 703 | 271 | 36 |
3 | Waasland Education Basketball Academy G14 A | 13 | 11 | 2 | 0 | 661 | 418 | 243 | 35 |
4 | Merchtem Eagles G14 A | 14 | 6 | 8 | 0 | 815 | 804 | 11 | 26 |
5 | BBC Falco Gent G14 B | 14 | 6 | 8 | 0 | 750 | 774 | -24 | 26 |
6 | Onderons Grembergen G14 A | 13 | 5 | 8 | 0 | 535 | 700 | -165 | 23 |
7 | Panters Baasrode G14 A | 14 | 2 | 9 | 0 | 421 | 895 | -474 | 15 |
8 | BC Opwijk G14 A | 13 | 1 | 12 | 0 | 494 | 858 | -364 | 15 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Meetjesland G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BBC Falco Gent G14 B
6
Wins
Wins
750
Goals
Goals