Wedstrijden
20/11
20:30
BBC Olympia Denderleeuw HSE A - Amon Jeugd Gentson HSE A
2e Landelijke Heren A (Basketbal Vlaanderen)
51 - 60
05/03
20:30
Carrefour Market Basket Blankenberge HSE A - BBC Olympia Denderleeuw HSE A
2e Landelijke Heren A (Basketbal Vlaanderen)
67 - 56
12/03
20:45
Amon Jeugd Gentson HSE A - BBC Olympia Denderleeuw HSE A
2e Landelijke Heren A (Basketbal Vlaanderen)
86 - 67
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Heren Poule J (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Landelijke Heren A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde 2 (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Olympia Denderleeuw OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule K (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Haantjes Oudenaarde OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule E (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Vic Wilrijk HSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 313 | 272 | 41 | 10 |
2 | Basket Lummen HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 303 | 298 | 5 | 8 |
3 | BBC Scheldejeugd Temse HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 278 | 305 | -27 | 8 |
4 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 285 | 293 | -8 | 8 |
5 | L.S.V. Basket Landen HSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 311 | 322 | -11 | 6 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Houtem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gent-Oost Eagles HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.B.C. Zele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Meetjesland HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Scheldejeugd Temse HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Basket Meetjesland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BBC Zulte ID-recruitment HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avanti Brugge 2015 HSE A | 26 | 26 | 0 | 0 | 2432 | 1599 | 833 | 78 |
2 | Basket SKT Ieper HSE B | 26 | 22 | 3 | 0 | 1959 | 1484 | 475 | 69 |
3 | BBC Falco Gent HSE B | 26 | 16 | 10 | 0 | 1728 | 1651 | 77 | 58 |
4 | Panters Baasrode HSE A | 26 | 16 | 10 | 0 | 1889 | 1748 | 141 | 58 |
5 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1701 | 1675 | 26 | 56 |
6 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE A | 26 | 14 | 12 | 0 | 1722 | 1691 | 31 | 54 |
7 | Carrefour Market Basket Blankenberge HSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1723 | 1774 | -51 | 52 |
8 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1797 | 1745 | 52 | 52 |
9 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B | 26 | 13 | 13 | 0 | 1714 | 1701 | 13 | 52 |
10 | BBC Houtem HSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1620 | 1588 | 32 | 52 |
11 | Okapi Aalst HSE B | 26 | 13 | 13 | 0 | 1905 | 1845 | 60 | 52 |
12 | BBC Koksijde HSE A | 26 | 4 | 22 | 0 | 1453 | 2172 | -719 | 34 |
13 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 26 | 3 | 23 | 0 | 1548 | 2018 | -470 | 32 |
14 | BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | -500 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Wildcats Gavere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Olympia Denderleeuw HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Lokeren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Bavi Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Houtem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.B.C. Zele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Lede HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Sgolba Aalter HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Hotshots Destelbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Vesting Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | B.B.C. Zele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Bavi Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | KBBC Eksaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | KBBC Wasocub Waasmunster vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BBC Wildcats Gavere HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BC Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Scheldejeugd Temse HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC United Ninove HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Bazel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Gent-Oost Eagles HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Onderons Grembergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Hotshots Destelbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Basket Meetjesland HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BJM-Gembas Knesselare HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BBC Assenede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Tigers Evergem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Basketbal Club Vikings Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | BBC Wuitens Hamme HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | BBC Erembodegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | BBC Feniks Futuria Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | KBBC Bavi Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | BBC Houtem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Amon Jeugd Gentson HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | BBC Olympia Denderleeuw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Gent-Oost Eagles HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Olympia Denderleeuw OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Insurea Kontich Wolves HSE B | 4 | 3 | 1 | 0 | 321 | 304 | 17 | 10 |
2 | Spartacus SCK Antwerpen HSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 299 | 272 | 27 | 10 |
3 | BBC United Ninove HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 277 | 267 | 10 | 8 |
4 | KBBC Zolder vzw HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 252 | 276 | -24 | 8 |
5 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 4 | 0 | 4 | 0 | 243 | 273 | -30 | 4 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gent-Oost Eagles M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DBC Osiris Okapi Aalst M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Desselgem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avanti Brugge 2015 HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Vagant Kortrijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BBC Olympia Denderleeuw HSE A
3
Wins
Wins
1548
Goals
Goals