Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Poule B (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Prov. Dames Oost-Vlaanderen R1 B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Hyundai Wille Hansbeke OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- B.C. Blue Stars Brugge OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Bbv Oedelem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Prov. Dames Oost-Vlaanderen R2 A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE B | 4 | 4 | 0 | 0 | 222 | 138 | 84 | 12 |
2 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 226 | 189 | 37 | 10 |
3 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 204 | 218 | -14 | 8 |
4 | Onderons Grembergen DSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 197 | 198 | -1 | 6 |
5 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 4 | 0 | 4 | 0 | 189 | 295 | -106 | 4 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 13 | 12 | 1 | 0 | 976 | 554 | 422 | 37 |
2 | Tigers Evergem DSE A | 14 | 10 | 4 | 0 | 664 | 628 | 36 | 34 |
3 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 13 | 10 | 3 | 0 | 767 | 533 | 234 | 33 |
4 | BBC Houtem DSE C | 13 | 6 | 7 | 0 | 601 | 697 | -96 | 25 |
5 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 14 | 5 | 9 | 0 | 556 | 668 | -112 | 24 |
6 | BBC Wildcats Gavere DSE C | 13 | 5 | 8 | 0 | 620 | 747 | -127 | 23 |
7 | KBBC Bavi Gent DSE A | 13 | 4 | 8 | 0 | 549 | 634 | -85 | 20 |
8 | BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE A | 13 | 1 | 12 | 0 | 456 | 728 | -272 | 15 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Lokeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Houtem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | KBBC Sparta Laarne DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Meetjesland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Jeugdbasket Scaldis Zwevegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Desselgem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B.C. Blue Stars Brugge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.C. Blue Stars Brugge M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kangoeroes Basket Mechelen M16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | B.C. Blue Stars Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Groot Zemst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.C. Blue Stars Brugge M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Aartselaar BBC M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bbv Oedelem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bbv Oedelem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Wervik HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bbv Oedelem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Avanti Brugge 2015 HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Torhout Lions DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Bavi Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Wildcats Gavere DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 14 | 13 | 1 | 0 | 1000 | 524 | 476 | 40 |
2 | Tigers Evergem DSE A | 14 | 11 | 3 | 0 | 731 | 695 | 36 | 36 |
3 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 13 | 10 | 3 | 0 | 708 | 625 | 83 | 33 |
4 | Onderons Grembergen DSE A | 14 | 7 | 6 | 0 | 685 | 695 | -10 | 27 |
5 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 13 | 6 | 7 | 0 | 678 | 707 | -29 | 25 |
6 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 14 | 4 | 9 | 0 | 623 | 691 | -68 | 21 |
7 | KBBC Sparta Laarne DSE C | 14 | 3 | 11 | 0 | 615 | 873 | -258 | 20 |
8 | BBC Houtem DSE C | 14 | 1 | 13 | 0 | 655 | 885 | -230 | 16 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Houtem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Sparta Laarne DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BBC Garage Wille Hansbeke DSE A
25
Wins
Wins
1976
Goals
Goals