Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Dames Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Provinciale Dames Antwerpen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Aartselaar BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Guco Lier Vzw OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Schelle OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hasselt BT DSE A | 4 | 4 | 0 | 0 | 335 | 186 | 149 | 12 |
2 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 316 | 190 | 126 | 10 |
3 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 3 | 1 | 2 | 0 | 178 | 193 | -15 | 5 |
4 | Notre Dame Leuven DSE A | 3 | 1 | 2 | 0 | 167 | 236 | -69 | 5 |
5 | Gembo Borgerhout DSE A | 4 | 0 | 4 | 0 | 160 | 351 | -191 | 4 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Titans Basketball Bonheiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Hema SKW DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Malle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Phantoms Basket Boom DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Willebroek DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Red Vic Wilrijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Aartselaar BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Phantoms Basket Boom DSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Koninklijke Herentalse BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC T&T Turnhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Koninklijke Herentalse BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 22 | 20 | 2 | 0 | 1536 | 1037 | 499 | 62 |
2 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 22 | 20 | 2 | 0 | 1406 | 1097 | 309 | 62 |
3 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 22 | 16 | 6 | 0 | 1268 | 1066 | 202 | 54 |
4 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A | 22 | 14 | 8 | 0 | 1282 | 1033 | 249 | 50 |
5 | Koninklijke Herentalse BBC DSE A | 22 | 14 | 8 | 0 | 1247 | 1255 | -8 | 50 |
6 | KBBC T&T Turnhout DSE A | 21 | 13 | 8 | 0 | 1367 | 1251 | 116 | 47 |
7 | Aartselaar BBC DSE A | 22 | 9 | 12 | 0 | 1210 | 1245 | -35 | 39 |
8 | Antwerp Giants DSE B | 21 | 7 | 14 | 0 | 1078 | 1312 | -234 | 35 |
9 | Titans Basketball Bonheiden DSE B | 21 | 6 | 14 | 0 | 1016 | 1225 | -209 | 32 |
10 | Gembo Borgerhout DSE A | 21 | 4 | 17 | 0 | 976 | 1253 | -277 | 29 |
11 | Phantoms Basket Boom DSE D | 21 | 4 | 17 | 0 | 1017 | 1358 | -341 | 29 |
12 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 21 | 2 | 17 | 0 | 896 | 1167 | -271 | 23 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Vic Wilrijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Aartselaar BBC DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC T&T Turnhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Fellows Ekeren BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Zuiderkempen Diamonds DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Phantoms Basket Boom DSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Koninklijke Herentalse BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Koninklijke Herentalse BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Phantoms Basket Boom DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Titans Basketball Bonheiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Club Groot Dilbeek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Titans Basketball Keerbergen HSE R | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Aartselaar BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BasKet Tongeren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Guco Lier Vzw G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Berlaar G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Guco Lier Vzw G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Berlaar G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Guco Lier Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | GSG Aarschot DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Guco Lier Vzw HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Zuiderkempen Diamonds HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Guco Lier Vzw J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | spirou charleroi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Aartselaar BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Hubo Limburg United HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BC Guco Lier Vzw J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Olicsa Antwerpen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Guco Lier Vzw G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | GSG Aarschot G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BC Guco Lier Vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Avanti Brugge 2015 J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BC Guco Lier Vzw J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Phantoms Basket Boom J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BC Guco Lier Vzw J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Nieuw Brabo Antwerpen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Stella Artois Leuven Bears J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Basket Zonhoven G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Insurea Kontich Wolves J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | BC Guco Lier Vzw G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Waasland Education Basketball Academy G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Bavi Vilvoorde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Basket Lummen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | BBC Putte G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Opwijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Toyota Wouters Diest HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Fellows Ekeren BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Merchtem Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Gembo Borgerhout DSE A
4
Wins
Wins
976
Goals
Goals