Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Antwerpen U21 Jongens Poule H (Basketbal Vlaanderen)
- U21 Niveau 1 A (Basketbal Vlaanderen)
- Panters Baasrode OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Willebroek OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U21 Poule B (Basketbal Vlaanderen)
- U21 Niveau 2 R2 D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U21 Poule G (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olicsa Antwerpen J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Willebroek J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Horticult Kontich Wolves J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bavi Vilvoorde J21 A | 8 | 6 | 2 | 0 | 613 | 565 | 48 | 20 |
2 | Antwerp Giants J21 A | 8 | 6 | 2 | 0 | 593 | 492 | 101 | 20 |
3 | KBGO Finexa Basket@Sea J21 A | 8 | 4 | 4 | 0 | 573 | 498 | 75 | 16 |
4 | Okapi Aalst J21 A | 7 | 4 | 3 | 0 | 612 | 529 | 83 | 15 |
5 | Gembo Borgerhout J21 A | 8 | 3 | 5 | 0 | 555 | 591 | -36 | 14 |
6 | Basket Willebroek J21 A | 7 | 0 | 6 | 0 | 297 | 568 | -271 | 6 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC T&T Turnhout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Soba Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Panters Baasrode J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Red Vic Wilrijk J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Erembodegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Panters Baasrode J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Erembodegem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Willebroek J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Jets Basket Zaventem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Merchtem Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Kortrijk Spurs HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | B.B.C. Zele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Insurea Kontich Wolves HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Koninklijke BBC Oostkamp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Willebroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC T&T Turnhout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Willebroek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Willebroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Willebroek M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Enghien | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | CBV Binnenland Barendrecht (Ned) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Antwerp Giants DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket Willebroek J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Willebroek HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC T&T Turnhout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Amon Jeugd Gentson J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Merchtem Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Basket Willebroek HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | St.Amandse BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Landslake Lions (Ned) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | BC Asse-Ternat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Ganshoren Dames Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BC Asse-Ternat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Wolf Pack J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Willebroek J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amon Jeugd Gentson J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Clem Scherpenheuvel J21 A | 8 | 5 | 1 | 2 | 624 | 513 | 111 | 20 |
2 | Basket Willebroek J21 A | 8 | 5 | 2 | 1 | 561 | 519 | 42 | 19 |
3 | BC Grimbergen J21 A | 7 | 3 | 4 | 0 | 445 | 459 | -14 | 13 |
4 | Bct Overijse J21 A | 8 | 2 | 5 | 1 | 521 | 581 | -60 | 13 |
5 | Insurea Kontich Wolves J21 A | 7 | 2 | 5 | 0 | 450 | 529 | -79 | 11 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Sijsele J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | LDP Donza J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Willebroek J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Gent-Oost Eagles J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Basket Willebroek J21 A
5
Wins
Wins
858
Goals
Goals