Wedstrijden
25/08
21:00
Stevoort BBC DSE B - Basket Lummen DSE C
Stevoort BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
0 - 20 AFOR
03/10
13:30
Stevoort BBC DSE A - Basket Lummen DSE C
1e Provinciale Dames Limburg (Basketbal Vlaanderen)
35 - 43
20/03
18:00
Basket Lummen DSE C - Stevoort BBC DSE A
1e Provinciale Dames Limburg (Basketbal Vlaanderen)
63 - 53
Rangschikking
- Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Provinciale Dames Limburg (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Stevoort BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Finas Geel OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- B.C. Gems Diepenbeek OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Dames Prov 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Dames Prov VR (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bree Basket DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Croonen Lommel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Lummen DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Maasmechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Miners Beringen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BasKet Tongeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Houthalen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Hades Kiewit BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stevoort BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Zonhoven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Stevoort BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket Lummen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Peer BBC vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Zonhoven DSE A | 24 | 22 | 2 | 0 | 1787 | 1219 | 568 | 68 |
2 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 24 | 21 | 3 | 0 | 1681 | 1085 | 596 | 66 |
3 | Hasselt BT DSE B | 24 | 19 | 5 | 0 | 1474 | 1017 | 457 | 62 |
4 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 24 | 18 | 6 | 0 | 1346 | 1204 | 142 | 60 |
5 | Basket Houthalen DSE B | 24 | 13 | 11 | 0 | 1345 | 1259 | 86 | 50 |
6 | Basket Lummen DSE C | 24 | 13 | 11 | 0 | 1250 | 1227 | 23 | 50 |
7 | Stevoort BBC DSE A | 24 | 11 | 13 | 0 | 1268 | 1279 | -11 | 46 |
8 | BasKet Tongeren DSE A | 24 | 8 | 16 | 0 | 1220 | 1420 | -200 | 40 |
9 | Hades Kiewit BBC DSE A | 24 | 8 | 16 | 0 | 1327 | 1395 | -68 | 40 |
10 | KBBC Miners Beringen DSE A | 24 | 7 | 17 | 0 | 1207 | 1440 | -233 | 38 |
11 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A | 24 | 6 | 18 | 0 | 989 | 1471 | -482 | 36 |
12 | BC Maasmechelen DSE A | 24 | 6 | 15 | 0 | 1104 | 1365 | -261 | 33 |
13 | BBC Croonen Lommel DSE B | 24 | 4 | 20 | 0 | 1065 | 1682 | -617 | 32 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Stevoort BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Zonhoven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Lummen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Zonhoven DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Stevoort BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Femina Habac Sint-Truiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Maasmechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Hades Kiewit BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BasKet Tongeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Croonen Lommel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Peer BBC vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | KBBC Miners Beringen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stevoort BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | CSLB LIEGE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Stevoort BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | APK - Alken BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Stevoort BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Zolder vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Stevoort BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Lummen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Stevoort BBC J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BasKet Tongeren J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stevoort BBC J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Optima Tessenderlo J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Stevoort BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Cosmo Genk BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Geel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Insurea Kontich Wolves HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Geel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Titans Basketball Bonheiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Geel J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Guco Lier Vzw J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Elite Academy Antwerp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | GSG Aarschot DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.C. Gems Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dynamo Bertem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Orly Hasselt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Femina Habac Sint-Truiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Zonhoven DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Lummen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Zonhoven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Stevoort BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Maasmechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Femina Habac Sint-Truiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Lummen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BasKet Tongeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hades Kiewit BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Basket Lummen DSE C
13
Wins
Wins
1250
Goals
Goals