Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Poule A (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Prov. Heren Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde 2 (Basketbal Vlaanderen)
- Wytewa Roeselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Tielt OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Knokke-Heist OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Bbv Oedelem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 4 | 4 | 0 | 0 | 300 | 208 | 92 | 12 |
2 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 4 | 2 | 2 | 0 | 300 | 258 | 42 | 8 |
3 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 4 | 2 | 2 | 0 | 267 | 287 | -20 | 8 |
4 | Gent-Oost Eagles HSE D | 4 | 1 | 3 | 0 | 251 | 311 | -60 | 6 |
5 | BBC United Ninove HSE C | 4 | 1 | 3 | 0 | 256 | 310 | -54 | 6 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 26 | 23 | 3 | 0 | 2045 | 1471 | 574 | 72 |
2 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 26 | 22 | 4 | 0 | 2053 | 1626 | 427 | 70 |
3 | BBC Falco Gent HSE C | 26 | 19 | 7 | 0 | 1947 | 1684 | 263 | 64 |
4 | KBBC Bavi Gent HSE B | 26 | 17 | 9 | 0 | 1791 | 1704 | 87 | 60 |
5 | BC Lede HSE A | 26 | 16 | 10 | 0 | 1688 | 1600 | 88 | 58 |
6 | BBC Houtem HSE B | 26 | 13 | 13 | 0 | 1767 | 1728 | 39 | 52 |
7 | B.B.C. Zele HSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1642 | 1693 | -51 | 52 |
8 | BBC Scheldejeugd Temse HSE B | 26 | 10 | 16 | 0 | 1636 | 1802 | -166 | 46 |
9 | BBC Olympia Denderleeuw HSE B | 26 | 10 | 15 | 0 | 1556 | 1729 | -173 | 45 |
10 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B | 26 | 9 | 17 | 0 | 1692 | 1893 | -201 | 44 |
11 | KBBC Eksaarde HSE A | 26 | 9 | 17 | 0 | 1568 | 1804 | -236 | 44 |
12 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 26 | 8 | 17 | 0 | 1618 | 1727 | -109 | 41 |
13 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 26 | 7 | 19 | 0 | 1654 | 1855 | -201 | 40 |
14 | Tigers Evergem HSE A | 26 | 6 | 20 | 0 | 1582 | 1923 | -341 | 38 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Wildcats Gavere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Olympia Denderleeuw HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Lokeren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Bavi Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Houtem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.B.C. Zele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Lede HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Sgolba Aalter HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Hotshots Destelbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Vesting Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | B.B.C. Zele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Bavi Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | KBBC Eksaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | KBBC Wasocub Waasmunster vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BBC Wildcats Gavere HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BC Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Scheldejeugd Temse HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC United Ninove HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Bazel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Gent-Oost Eagles HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Onderons Grembergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Hotshots Destelbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Basket Meetjesland HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BJM-Gembas Knesselare HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BBC Assenede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Tigers Evergem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Basketbal Club Vikings Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | BBC Wuitens Hamme HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | BBC Erembodegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | BBC Feniks Futuria Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | KBBC Bavi Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | BBC Houtem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Amon Jeugd Gentson HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | BBC Olympia Denderleeuw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Gent-Oost Eagles HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wytewa Roeselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Wytewa Roeselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Wytewa Roeselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wytewa Roeselare J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke BBC Oostkamp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wytewa Roeselare G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BJM-Gembas Knesselare G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Wytewa Roeselare M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Bobcat Wielsbeke M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Poperinge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Gullegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Amon Jeugd Gentson HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Midwest All-in Garden Tielt J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Olympos Marke J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBGO Finexa Basket@Sea J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Knokke-Heist HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Knokke-Heist HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Midwest Izegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Knokke-Heist HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Knokke-Heist J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bbv Oedelem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bbv Oedelem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Wervik HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bbv Oedelem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Avanti Brugge 2015 HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Torhout Lions DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Hotshots Destelbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC United Ninove HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Gent-Oost Eagles HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Scheldejeugd Temse HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
Stats: BJM-Gembas Knesselare HSE B
7
Wins
Wins
1654
Goals
Goals