Wedstrijden
05/12
00:00
KBBC Eksaarde G14 A - Amon Jeugd Gentson G14 C
U14 Niveau 4 G (Basketbal Vlaanderen)
12/02
16:45
KBBC Eksaarde G14 A - BBC United Ninove G14 A
U14 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
71 - 76
30/04
11:00
BBC United Ninove G14 A - KBBC Eksaarde G14 A
U14 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
99 - 51
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 4 G (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule E (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Sparta Laarne OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule B (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Okapi Aalst G14 B | 1 | 1 | 0 | 0 | 62 | 53 | 9 | 3 |
2 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 53 | 62 | -9 | 1 |
3 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Eksaarde G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Onderons Grembergen G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Eksaarde G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBBC Bavi Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Lokeren G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Eksaarde G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Zulte ID-recruitment G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Helios SanoRice Zottegem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Houtem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Sparta Laarne DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Katwijk aan zee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Willebroek DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Sparta Laarne J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Eksaarde J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KBBC Sparta Laarne G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KBBC Eksaarde G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KBBC Eksaarde J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Asse-Ternat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Desselgem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basket Desselgem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC United Ninove J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Avanti Brugge 2015 J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Spirou Ladies Charleroi DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | KBBC Sparta Laarne G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | KBBC Eksaarde G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | KBBC Sparta Laarne M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Mercurius BBC Berchem M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC United Ninove G14 A | 14 | 14 | 0 | 0 | 1285 | 525 | 760 | 42 |
2 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G14 A | 14 | 9 | 5 | 0 | 906 | 649 | 257 | 32 |
3 | KBBC Eksaarde G14 A | 13 | 9 | 4 | 0 | 881 | 627 | 254 | 31 |
4 | KBBC Bavi Gent G14 A | 14 | 8 | 6 | 0 | 972 | 722 | 250 | 30 |
5 | Basket Meetjesland G14 A | 13 | 8 | 5 | 0 | 713 | 727 | -14 | 29 |
6 | BBC Houtem G14 B | 12 | 3 | 9 | 0 | 488 | 851 | -363 | 18 |
7 | LDP Donza G14 C | 13 | 2 | 10 | 0 | 497 | 809 | -312 | 16 |
8 | BBC Helios SanoRice Zottegem G14 B | 13 | 0 | 13 | 0 | 412 | 1244 | -832 | 13 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Black Boys Erpe-Mere G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Assenede G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBBC Eksaarde G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: KBBC Eksaarde G14 A
9
Wins
Wins
881
Goals
Goals