Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Dames Poule A (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Landelijke Dames B (Basketbal Vlaanderen)
- BC Guco Lier Vzw OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- B.C. Blue Stars Brugge OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Cobras Schoten-Brasschaat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule A (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 3 | 3 | 0 | 0 | 229 | 154 | 75 | 9 |
2 | BBC Houtem DSE A | 3 | 2 | 1 | 0 | 182 | 170 | 12 | 7 |
3 | KBBC Okido Arendonk DSE A | 3 | 1 | 2 | 0 | 181 | 220 | -39 | 5 |
4 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 3 | 0 | 3 | 0 | 153 | 201 | -48 | 3 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 26 | 22 | 4 | 0 | 1625 | 1329 | 296 | 70 |
2 | Notre Dame Blue Tigers Leuven DSE A | 26 | 21 | 5 | 0 | 1738 | 1380 | 358 | 68 |
3 | Basket Willebroek DSE B | 26 | 19 | 7 | 0 | 1762 | 1584 | 178 | 64 |
4 | BC Grimbergen DSE A | 26 | 16 | 10 | 0 | 1616 | 1366 | 250 | 58 |
5 | BC Asse-Ternat DSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1502 | 1366 | 136 | 56 |
6 | Basket Lummen DSE B | 26 | 15 | 11 | 0 | 1557 | 1505 | 52 | 56 |
7 | Phantoms Basket Boom DSE C | 26 | 13 | 13 | 0 | 1724 | 1635 | 89 | 52 |
8 | KBBC Okido Arendonk DSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1598 | 1499 | 99 | 52 |
9 | BBC Croonen Lommel DSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1543 | 1621 | -78 | 52 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B | 26 | 12 | 14 | 0 | 1506 | 1538 | -32 | 50 |
11 | Duffel K.B.B.C. DSE A | 26 | 11 | 15 | 0 | 1460 | 1508 | -48 | 48 |
12 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 26 | 8 | 18 | 0 | 1477 | 1604 | -127 | 42 |
13 | Titans Basketball Bonheiden DSE A | 26 | 4 | 20 | 0 | 1328 | 1712 | -384 | 32 |
14 | Clem Scherpenheuvel DSE A | 26 | 0 | 25 | 0 | 1177 | 1966 | -789 | 25 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Guco Lier Vzw G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Berlaar G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Guco Lier Vzw G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Berlaar G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Guco Lier Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | GSG Aarschot DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Guco Lier Vzw HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Zuiderkempen Diamonds HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Guco Lier Vzw J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | spirou charleroi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Aartselaar BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Hubo Limburg United HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BC Guco Lier Vzw J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Olicsa Antwerpen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Guco Lier Vzw G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | GSG Aarschot G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BC Guco Lier Vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Avanti Brugge 2015 J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BC Guco Lier Vzw J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Phantoms Basket Boom J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BC Guco Lier Vzw J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Nieuw Brabo Antwerpen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Stella Artois Leuven Bears J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Basket Zonhoven G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Insurea Kontich Wolves J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | BC Guco Lier Vzw G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Waasland Education Basketball Academy G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Bavi Vilvoorde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Basket Lummen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | BBC Putte G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 4 | 4 | 0 | 0 | 271 | 243 | 28 | 12 |
2 | Kortrijk Spurs DSE C | 4 | 2 | 2 | 0 | 292 | 257 | 35 | 8 |
3 | Avanti Brugge Dames DSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 261 | 213 | 48 | 8 |
4 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 251 | 298 | -47 | 6 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 244 | 308 | -64 | 6 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B.C. Blue Stars Brugge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.C. Blue Stars Brugge M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kangoeroes Basket Mechelen M16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | B.C. Blue Stars Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Groot Zemst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.C. Blue Stars Brugge M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Aartselaar BBC M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Bavi Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Utrecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KBBC Okido Arendonk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Cobras Schoten-Brasschaat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Avanti Brugge Dames DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Willebroek DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BC Guco Lier Vzw DSE A
8
Wins
Wins
1477
Goals
Goals