Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Heren Poule M (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Landelijke Heren B (Basketbal Vlaanderen)
- Sobabee Zwijndrecht OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basics Melsele OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule M (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule M (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 3 | 3 | 0 | 0 | 245 | 208 | 37 | 9 |
2 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 3 | 3 | 0 | 0 | 214 | 193 | 21 | 9 |
3 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 299 | 283 | 16 | 6 |
4 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 264 | 288 | -24 | 6 |
5 | Bavi Vilvoorde HSE B | 4 | 1 | 3 | 0 | 243 | 293 | -50 | 6 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Houtem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gent-Oost Eagles HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.B.C. Zele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Meetjesland HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Scheldejeugd Temse HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Basket Meetjesland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BBC Zulte ID-recruitment HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Guco Lier Vzw HSE B | 26 | 25 | 1 | 0 | 2196 | 1662 | 534 | 76 |
2 | BBC Croonen Lommel HSE B | 26 | 17 | 9 | 0 | 2151 | 1917 | 234 | 60 |
3 | Red Vic Wilrijk HSE A | 26 | 16 | 10 | 0 | 2014 | 1920 | 94 | 58 |
4 | Clem Scherpenheuvel HSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 2149 | 2077 | 72 | 56 |
5 | Insurea Kontich Wolves HSE B | 26 | 15 | 11 | 0 | 2149 | 2104 | 45 | 56 |
6 | Hades Kiewit BBC HSE A | 26 | 14 | 12 | 0 | 1957 | 1870 | 87 | 54 |
7 | Soba Antwerpen HSE A | 26 | 14 | 11 | 0 | 1792 | 1839 | -47 | 53 |
8 | Gembo Borgerhout HSE B | 26 | 12 | 14 | 0 | 1853 | 1913 | -60 | 50 |
9 | KBBC Okido Arendonk HSE A | 26 | 11 | 15 | 0 | 1870 | 1940 | -70 | 48 |
10 | L.S.V. Basket Landen HSE A | 26 | 11 | 14 | 0 | 1925 | 1922 | 3 | 47 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 26 | 9 | 17 | 0 | 1925 | 2084 | -159 | 44 |
12 | BasKet Tongeren HSE B | 26 | 9 | 17 | 0 | 1886 | 2112 | -226 | 44 |
13 | KBBC Miners Beringen HSE B | 26 | 8 | 17 | 0 | 1758 | 1886 | -128 | 41 |
14 | Antwerp Giants HSE C | 26 | 6 | 19 | 0 | 1728 | 2107 | -379 | 37 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobabee Zwijndrecht J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Gembo Borgerhout G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Bazel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Lokeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Elite Academy Antwerp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Geranimo Bornem Basket HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Mercurius BBC Berchem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Antwerp Giants G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Antwerp Giants M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE B | 4 | 4 | 0 | 0 | 339 | 232 | 107 | 12 |
2 | BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 300 | 272 | 28 | 10 |
3 | KBBC Wikings Kortrijk HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 271 | 287 | -16 | 8 |
4 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 4 | 1 | 3 | 0 | 271 | 289 | -18 | 6 |
5 | Basket Poperinge HSE A | 4 | 0 | 4 | 0 | 189 | 290 | -101 | 4 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Meetjesland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bree Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B
9
Wins
Wins
1925
Goals
Goals