Rangschikking
- Beker van Vlaams-Brabant U16 Jongens Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- U16 Niveau 4 K (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaams-Brabant U16 Jongens Poule E (Basketbal Vlaanderen)
- U16 Niveau 4 R2 O (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaams-Brabant U14 Gemengd Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaams-Brabant U16 Jongens Poule D (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jets Basket Zaventem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Asse-Ternat J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | De Rode Leeuwen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Opwijk J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jets Basket Zaventem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Stella Artois Leuven Bears J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kangoeroes Basket Mechelen J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Titans Basketball Bonheiden J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Telstar B.B.C. Mechelen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Haacht J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Toyota Wouters Diest J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Jets Basket Zaventem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | 2B|SAFE Tienen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Club Groot Dilbeek J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Stella Artois Leuven Bears J16 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dynamo Bertem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Jets Basket Zaventem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Black Devils Vorst J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hageland United J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Jets Basket Zaventem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Merchtem Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | L.S.V. Basket Landen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Asse-Ternat J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Machelen-Diegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dynamo Bertem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |