Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 4 I (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule B (Basketbal Vlaanderen)
- BC Lede OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 4 R2 E (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule F (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC United Ninove G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Glory Bazel G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Lede G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC United Ninove G14 A | 10 | 10 | 0 | 0 | 777 | 304 | 473 | 30 |
2 | BC Lede G14 A | 10 | 8 | 2 | 0 | 627 | 373 | 254 | 26 |
3 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 A | 10 | 5 | 4 | 1 | 595 | 595 | 0 | 21 |
4 | BBC Erembodegem G14 B | 9 | 2 | 6 | 1 | 373 | 582 | -209 | 14 |
5 | BC Asse-Ternat G14 B | 9 | 2 | 7 | 0 | 366 | 476 | -110 | 13 |
6 | BC Black Boys Erpe-Mere G14 A | 8 | 0 | 8 | 0 | 254 | 662 | -408 | 8 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Okapi Aalst G14 B | 2 | 2 | 0 | 0 | 115 | 52 | 63 | 6 |
2 | KBBC Sparta Laarne G14 A | 2 | 2 | 0 | 0 | 92 | 78 | 14 | 6 |
3 | BBC United Ninove G14 A | 3 | 1 | 2 | 0 | 143 | 138 | 5 | 5 |
4 | BC Lede G14 A | 3 | 0 | 3 | 0 | 82 | 164 | -82 | 3 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Vesting Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Lede HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Houtem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Lede G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Lede G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Okapi Aalst G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Lede J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Wildcats Gavere J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Lede J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BC Black Boys Erpe-Mere J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Lede G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Black Boys Erpe-Mere G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BC Lede G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Houtem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tigers Halle G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Club Groot Dilbeek G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Lede G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Olympia Denderleeuw G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tigers Evergem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Scheldejeugd Temse G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Lede G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | LDP Donza G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BC Lede G14 A
8
Wins
Wins
709
Goals
Goals