Wedstrijden
27/11
16:30
BC Lede G12 A - BBC Erembodegem G12 B
U12 Niveau 4 B6 (Basketbal Vlaanderen)
42 - 54
29/01
14:45
Amon Jeugd Gentson G12 E - BC Lede G12 A
U12 Niveau 4 R2 B6 (Basketbal Vlaanderen)
22 - 75
05/02
14:30
BC Lede G12 A - Amon Jeugd Gentson G12 E
U12 Niveau 4 R2 B6 (Basketbal Vlaanderen)
58 - 23
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule G (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 4 B6 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule I (Basketbal Vlaanderen)
- BC Lede OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 4 R2 B6 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule E (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G12 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 34 | 104 | -70 | 4 |
2 | BBC Houtem G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 104 | 14 | 90 | 3 |
3 | KBBC Bavi Gent G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 48 | 19 | 29 | 3 |
4 | BC Lede G12 A | 2 | 0 | 1 | 0 | 19 | 68 | -49 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Erembodegem G12 B | 9 | 8 | 1 | 0 | 370 | 298 | 72 | 25 |
2 | BC Lede G12 A | 9 | 7 | 2 | 0 | 372 | 320 | 52 | 23 |
3 | BBC Olympia Denderleeuw G12 A | 9 | 4 | 4 | 1 | 360 | 341 | 19 | 18 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst G12 A | 9 | 4 | 5 | 0 | 337 | 254 | 83 | 17 |
5 | Okapi Aalst G12 B | 8 | 2 | 5 | 1 | 356 | 333 | 23 | 13 |
6 | BC Black Boys Erpe-Mere G12 B | 8 | 0 | 8 | 0 | 209 | 458 | -249 | 8 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Lede G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Erembodegem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Olympia Denderleeuw G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Vesting Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Lede HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Houtem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Lede G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Lede G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Okapi Aalst G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Lede J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Wildcats Gavere J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Lede J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BC Black Boys Erpe-Mere J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Lede G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Black Boys Erpe-Mere G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BC Lede G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Houtem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Lede G12 A | 10 | 10 | 0 | 0 | 536 | 303 | 233 | 30 |
2 | LDP Donza G12 B | 9 | 7 | 2 | 0 | 430 | 312 | 118 | 23 |
3 | Gent-Oost Eagles G12 C | 10 | 4 | 6 | 0 | 379 | 458 | -79 | 18 |
4 | KBBC Bavi Gent G12 B | 9 | 4 | 5 | 0 | 387 | 366 | 21 | 17 |
5 | Tigers Evergem G12 B | 10 | 3 | 7 | 0 | 420 | 457 | -37 | 16 |
6 | Amon Jeugd Gentson G12 E | 10 | 1 | 9 | 0 | 317 | 573 | -256 | 12 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Lede G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BC Lede G12 A
17
Wins
Wins
908
Goals
Goals