Rangschikking
- Beker van Antwerpen Heren Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
- 3e Provinciale Heren Antwerpen B (Basketbal Vlaanderen)
- Essense Esbac OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Vk Iebac Ieper OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Schelle OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Knokke-Heist OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Baskas Kasterlee HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke Herentalse BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zuiderkempen Diamonds HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Wuustwezel BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket Willebroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Gembo Borgerhout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Zuiderkempen Diamonds HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Fellows Ekeren BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | KBBC T&T Turnhout HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Duffel K.B.B.C. HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Horticult Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Zuiderkempen Diamonds HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BBC Berlaar HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Koninklijke Herentalse BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Floorcouture Zoersel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom HSE D | 26 | 26 | 0 | 0 | 2125 | 1322 | 803 | 78 |
2 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 26 | 22 | 4 | 0 | 2070 | 1546 | 524 | 70 |
3 | St.Amandse BBC HSE A | 26 | 20 | 5 | 0 | 1858 | 1502 | 356 | 65 |
4 | Basket Willebroek HSE D | 26 | 19 | 7 | 0 | 1771 | 1464 | 307 | 64 |
5 | Basket Malle HSE C | 26 | 14 | 10 | 0 | 1488 | 1576 | -88 | 52 |
6 | BBC Schelle HSE A | 25 | 12 | 13 | 0 | 1574 | 1539 | 35 | 49 |
7 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE B | 25 | 12 | 13 | 0 | 1600 | 1640 | -40 | 49 |
8 | Aartselaar BBC HSE B | 26 | 12 | 13 | 0 | 1521 | 1708 | -187 | 49 |
9 | BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A | 25 | 11 | 14 | 0 | 1590 | 1870 | -280 | 47 |
10 | Olicsa Antwerpen HSE B | 25 | 9 | 16 | 0 | 1427 | 1553 | -126 | 43 |
11 | Klein-Brabant Basket HSE A | 26 | 9 | 15 | 0 | 1480 | 1642 | -162 | 42 |
12 | Red Vic Wilrijk HSE B | 26 | 7 | 19 | 0 | 1680 | 2027 | -347 | 40 |
13 | Titans Basketball Bonheiden HSE B | 26 | 7 | 19 | 0 | 1514 | 1789 | -275 | 40 |
14 | Gembo Borgerhout HSE D | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 520 | -520 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vk Iebac Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kortrijk Spurs HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Vk Iebac Ieper HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Poperinge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Vk Iebac Ieper G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Poperinge G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Poperinge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Poperinge HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | B-Ballers Diksmuide HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Bobcat Wielsbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Mibac Middelkerke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket SKT Ieper HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Rapid Langemark HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC P Heuvelland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Wytewa Roeselare G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Opwijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Toyota Wouters Diest HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Fellows Ekeren BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Merchtem Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Groep Linden Oudenburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Knokke-Heist HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Knokke-Heist HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Midwest Izegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Knokke-Heist HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Knokke-Heist J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Antwerpen Heren Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
Stats: BBC Schelle HSE A
12
Wins
Wins
1574
Goals
Goals