Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Dames Poule G (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
- Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Wildcats Gavere OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- B.C. Blue Stars Brugge OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Hyundai Wille Hansbeke OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 4 | 4 | 0 | 0 | 174 | 107 | 67 | 12 |
2 | Duffel K.B.B.C. DSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 149 | 108 | 41 | 10 |
3 | Gent-Oost Eagles DSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 143 | 131 | 12 | 8 |
4 | BBC Schelle DSE A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | -60 | 0 |
5 | BC Grimbergen DSE A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | -60 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE B | 24 | 22 | 2 | 0 | 1508 | 995 | 513 | 68 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 24 | 19 | 4 | 0 | 1318 | 1087 | 231 | 61 |
3 | Gent-Oost Eagles DSE A | 24 | 17 | 7 | 0 | 1438 | 1211 | 227 | 58 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 24 | 16 | 8 | 0 | 1464 | 1247 | 217 | 56 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 23 | 15 | 8 | 0 | 1433 | 1291 | 142 | 53 |
6 | BBC Olympia Denderleeuw DSE A | 24 | 13 | 11 | 0 | 1290 | 1248 | 42 | 50 |
7 | Sgolba Aalter DSE A | 24 | 13 | 10 | 0 | 1249 | 1185 | 64 | 49 |
8 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 24 | 10 | 14 | 0 | 1419 | 1442 | -23 | 44 |
9 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 23 | 11 | 11 | 0 | 1258 | 1217 | 41 | 44 |
10 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 24 | 9 | 15 | 0 | 1276 | 1360 | -84 | 42 |
11 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 24 | 4 | 20 | 0 | 1147 | 1474 | -327 | 32 |
12 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 24 | 4 | 20 | 0 | 994 | 1591 | -597 | 32 |
13 | BBC Lokeren DSE A | 24 | 2 | 22 | 0 | 1000 | 1446 | -446 | 28 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Lokeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Houtem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | KBBC Sparta Laarne DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Asse-Ternat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Wildcats Gavere J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Erembodegem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Wildcats Gavere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wildcats Gavere DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KBBC Sparta Laarne DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Notre Dame Blue Tigers Leuven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Wildcats Gavere M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Wildcats Gavere J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Gent-Oost Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B.C. Blue Stars Brugge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.C. Blue Stars Brugge M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kangoeroes Basket Mechelen M16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | B.C. Blue Stars Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Groot Zemst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.C. Blue Stars Brugge M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Aartselaar BBC M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 4 | 4 | 0 | 0 | 271 | 243 | 28 | 12 |
2 | Kortrijk Spurs DSE C | 4 | 2 | 2 | 0 | 292 | 257 | 35 | 8 |
3 | Avanti Brugge Dames DSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 261 | 213 | 48 | 8 |
4 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 251 | 298 | -47 | 6 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 244 | 308 | -64 | 6 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Bavi Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Wildcats Gavere DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Meetjesland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Jeugdbasket Scaldis Zwevegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Desselgem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Clem Scherpenheuvel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Carrefour Market Basket Blankenberge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Bavi Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Gent-Oost Eagles DSE A
17
Wins
Wins
1438
Goals
Goals