Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule A (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 3 D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U14 Gemengd Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 3 R2 D (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Houtem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Olympia Denderleeuw G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson G14 B | 10 | 10 | 0 | 0 | 708 | 331 | 377 | 30 |
2 | Gent-Oost Eagles G14 A | 10 | 7 | 3 | 0 | 747 | 482 | 265 | 24 |
3 | Sgolba Aalter G14 A | 10 | 7 | 3 | 0 | 764 | 440 | 324 | 24 |
4 | LDP Donza G14 C | 10 | 2 | 8 | 0 | 434 | 723 | -289 | 14 |
5 | KBBC Bavi Gent G14 A | 10 | 2 | 8 | 0 | 465 | 601 | -136 | 14 |
6 | BBC Assenede G14 A | 10 | 2 | 7 | 0 | 317 | 858 | -541 | 13 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gent-Oost Eagles G14 A | 2 | 2 | 0 | 0 | 164 | 49 | 115 | 6 |
2 | BBC Scheldejeugd Temse G14 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 103 | 134 | -31 | 4 |
3 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G14 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 61 | 70 | -9 | 1 |
4 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke G14 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 16 | 91 | -75 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gent-Oost Eagles G14 A | 13 | 12 | 1 | 0 | 1002 | 500 | 502 | 37 |
2 | Geranimo Bornem Basket G14 A | 14 | 11 | 3 | 0 | 974 | 703 | 271 | 36 |
3 | Waasland Education Basketball Academy G14 A | 13 | 11 | 2 | 0 | 661 | 418 | 243 | 35 |
4 | Merchtem Eagles G14 A | 14 | 6 | 8 | 0 | 815 | 804 | 11 | 26 |
5 | BBC Falco Gent G14 B | 14 | 6 | 8 | 0 | 750 | 774 | -24 | 26 |
6 | Onderons Grembergen G14 A | 13 | 5 | 8 | 0 | 535 | 700 | -165 | 23 |
7 | Panters Baasrode G14 A | 14 | 2 | 9 | 0 | 421 | 895 | -474 | 15 |
8 | BC Opwijk G14 A | 13 | 1 | 12 | 0 | 494 | 858 | -364 | 15 |
Stats: Gent-Oost Eagles G14 A
21
Wins
Wins
1913
Goals
Goals