Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule G (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Landelijke Dames B (Basketbal Vlaanderen)
- Hasselt BT OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Zuiderkempen Diamonds OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Cobras Schoten-Brasschaat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule G (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Optima Tessenderlo OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van België Dames - Ronde 1 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule I (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van België Dames - Voorronde 1 (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hasselt BT DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Hema SKW DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Croonen Lommel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Houthalen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Antwerp Giants DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 4 | 4 | 0 | 0 | 174 | 107 | 67 | 12 |
2 | Duffel K.B.B.C. DSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 149 | 108 | 41 | 10 |
3 | Gent-Oost Eagles DSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 143 | 131 | 12 | 8 |
4 | BBC Schelle DSE A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | -60 | 0 |
5 | BC Grimbergen DSE A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | -60 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 26 | 22 | 4 | 0 | 1625 | 1329 | 296 | 70 |
2 | Notre Dame Blue Tigers Leuven DSE A | 26 | 21 | 5 | 0 | 1738 | 1380 | 358 | 68 |
3 | Basket Willebroek DSE B | 26 | 19 | 7 | 0 | 1762 | 1584 | 178 | 64 |
4 | BC Grimbergen DSE A | 26 | 16 | 10 | 0 | 1616 | 1366 | 250 | 58 |
5 | BC Asse-Ternat DSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1502 | 1366 | 136 | 56 |
6 | Basket Lummen DSE B | 26 | 15 | 11 | 0 | 1557 | 1505 | 52 | 56 |
7 | Phantoms Basket Boom DSE C | 26 | 13 | 13 | 0 | 1724 | 1635 | 89 | 52 |
8 | KBBC Okido Arendonk DSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1598 | 1499 | 99 | 52 |
9 | BBC Croonen Lommel DSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1543 | 1621 | -78 | 52 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B | 26 | 12 | 14 | 0 | 1506 | 1538 | -32 | 50 |
11 | Duffel K.B.B.C. DSE A | 26 | 11 | 15 | 0 | 1460 | 1508 | -48 | 48 |
12 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 26 | 8 | 18 | 0 | 1477 | 1604 | -127 | 42 |
13 | Titans Basketball Bonheiden DSE A | 26 | 4 | 20 | 0 | 1328 | 1712 | -384 | 32 |
14 | Clem Scherpenheuvel DSE A | 26 | 0 | 25 | 0 | 1177 | 1966 | -789 | 25 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Grimbergen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hasselt BT DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Clem Scherpenheuvel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hasselt BT HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Hasselt BT G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Lummen G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Hasselt BT G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Lummen G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Hasselt BT HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Stevoort BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Hasselt BT G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | B.C. Gems Diepenbeek G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jette Fresh Air | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | GSG Aarschot HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Zuiderkempen Diamonds HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | GSG Aarschot HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zuiderkempen Diamonds HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basketbal Academie Herentals HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Zuiderkempen Diamonds J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Zuiderkempen Diamonds J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC Sparta Laarne J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Bavi Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Utrecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KBBC Okido Arendonk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Cobras Schoten-Brasschaat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Phantoms Basket Boom DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Orp-Jauche HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Herve-Battice DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basketball Brunehaut DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Ganshoren Dames DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Houthalen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | RBC Ciney DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Royal IV Brussels DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Belfius BCCA Neufchâteau DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Asse-Ternat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Wilink Rebond Ottignies-LLN DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Royal BC Alleur DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Herve-Battice DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Zuiderkempen Diamonds DSE A
22
Wins
Wins
1625
Goals
Goals