Wedstrijden
26/03
13:30
Stevoort BBC G12 A - Bree Basket G12 B
U12 Niveau 4 R2 A12 (Basketbal Vlaanderen)
51 - 52
23/04
15:45
Stevoort BBC G12 A - BasKet Tongeren G12 B
U12 Niveau 4 R2 A12 (Basketbal Vlaanderen)
47 - 53
30/04
13:30
Stevoort BBC G12 A - BBC Optima Tessenderlo G12 A
U12 Niveau 4 R2 A12 (Basketbal Vlaanderen)
77 - 51
Rangschikking
- Beker van Limburg U12 Gemengd Poule F (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 4 A11 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg U12 Gemengd Poule E (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 4 R2 A12 (Basketbal Vlaanderen)
- Stevoort BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg U12 Gemengd Poule A (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 76 | 26 | 50 | 3 |
2 | Hubo Limburg United G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 58 | 43 | 15 | 3 |
3 | Femina Habac Sint-Truiden G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 43 | 58 | -15 | 1 |
4 | Stevoort BBC G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 26 | 76 | -50 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B.C. Gems Diepenbeek G12 A | 7 | 6 | 1 | 0 | 597 | 150 | 447 | 19 |
2 | Hades Kiewit BBC G12 A | 7 | 6 | 1 | 0 | 380 | 190 | 190 | 19 |
3 | Stevoort BBC G12 A | 7 | 4 | 3 | 0 | 369 | 224 | 145 | 15 |
4 | Bilzerse BC G12 A | 7 | 2 | 5 | 0 | 221 | 416 | -195 | 11 |
5 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B | 8 | 0 | 8 | 0 | 93 | 680 | -587 | 8 |
6 | Orly Hasselt G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Lummen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Stevoort BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Optima Tessenderlo G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orly Hasselt G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Optima Tessenderlo G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BasKet Tongeren G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Alfa 2000 Achel G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bree Basket G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Stevoort BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stevoort BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | CSLB LIEGE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Stevoort BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | APK - Alken BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Stevoort BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Zolder vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Stevoort BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Lummen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Stevoort BBC J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BasKet Tongeren J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stevoort BBC J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Optima Tessenderlo J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Stevoort BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Cosmo Genk BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stevoort BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hades Kiewit BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.C. Gems Diepenbeek G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hasselt BT G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Stevoort BBC G12 A
4
Wins
Wins
369
Goals
Goals