Rangschikking
- Beker van Limburg Heren Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Heren Prov 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Heren Prov VR (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Landelijke Heren B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Heren Sen Land. & Nat. VR (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- BasKet Tongeren OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule O (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Heren Sen L & N 1/8 Final (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stevoort BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Cosmo Genk BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bree Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Stevoort BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hades Kiewit BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BasKet Tongeren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | APK - Alken BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Bilzerse BC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Miners Beringen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Zonhoven HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Lummen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Maasmechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KBBC Zolder vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Black Sheep Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Cosmo Genk BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bree Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Stevoort BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | B.C. Gems Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bree Basket HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BasKet Tongeren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | APK - Alken BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Bilzerse BC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KBBC Miners Beringen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Zonhoven HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC ING Heusden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Hasselt BT HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Stevoort BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BasKet Tongeren HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Basket Lummen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Stevoort BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Hades Kiewit BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Orly Hasselt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Basket Lummen HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | KBBC Zolder vzw HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Pelt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC As HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Basket Lummen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BC Maasmechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | KBBC Zolder vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Nieuwerkerken HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cosmo Genk BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Optima Tessenderlo HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bilzerse BC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bree Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | B.C. Gems Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Cosmo Genk BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Maasmechelen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BasKet Tongeren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Bilzerse BC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Baclo Lommel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Zonhoven HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | KBBC Miners Beringen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC As HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC ING Heusden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Cosmo Genk BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Hasselt BT HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Bree Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Stevoort BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BasKet Tongeren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Hades Kiewit BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Basket Lummen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Basket Lummen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Stevoort BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Basket Lummen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Orly Hasselt HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Nieuwerkerken HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BBC Croonen Lommel HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Guco Lier Vzw HSE B | 26 | 25 | 1 | 0 | 2196 | 1662 | 534 | 76 |
2 | BBC Croonen Lommel HSE B | 26 | 17 | 9 | 0 | 2151 | 1917 | 234 | 60 |
3 | Red Vic Wilrijk HSE A | 26 | 16 | 10 | 0 | 2014 | 1920 | 94 | 58 |
4 | Clem Scherpenheuvel HSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 2149 | 2077 | 72 | 56 |
5 | Insurea Kontich Wolves HSE B | 26 | 15 | 11 | 0 | 2149 | 2104 | 45 | 56 |
6 | Hades Kiewit BBC HSE A | 26 | 14 | 12 | 0 | 1957 | 1870 | 87 | 54 |
7 | Soba Antwerpen HSE A | 26 | 14 | 11 | 0 | 1792 | 1839 | -47 | 53 |
8 | Gembo Borgerhout HSE B | 26 | 12 | 14 | 0 | 1853 | 1913 | -60 | 50 |
9 | KBBC Okido Arendonk HSE A | 26 | 11 | 15 | 0 | 1870 | 1940 | -70 | 48 |
10 | L.S.V. Basket Landen HSE A | 26 | 11 | 14 | 0 | 1925 | 1922 | 3 | 47 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 26 | 9 | 17 | 0 | 1925 | 2084 | -159 | 44 |
12 | BasKet Tongeren HSE B | 26 | 9 | 17 | 0 | 1886 | 2112 | -226 | 44 |
13 | KBBC Miners Beringen HSE B | 26 | 8 | 17 | 0 | 1758 | 1886 | -128 | 41 |
14 | Antwerp Giants HSE C | 26 | 6 | 19 | 0 | 1728 | 2107 | -379 | 37 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stevoort BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Croonen Lommel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hades Kiewit BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBBC Miners Beringen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Hubo Limburg United HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Miners Beringen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BasKet Tongeren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 304 | 277 | 27 | 10 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B | 4 | 3 | 1 | 0 | 309 | 277 | 32 | 10 |
3 | Hubo Limburg United HSE C | 4 | 3 | 1 | 0 | 275 | 264 | 11 | 10 |
4 | BasKet Tongeren HSE B | 4 | 1 | 3 | 0 | 294 | 324 | -30 | 6 |
5 | Toyota Wouters Diest HSE A | 4 | 0 | 4 | 0 | 274 | 314 | -40 | 4 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BasKet Tongeren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Saint Louis Liège | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Belleflamme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Waremme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | House Of Talents Kortrijk Spurs HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BasKet Tongeren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hasselt BT HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BasKet Tongeren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bree Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hades Kiewit BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BasKet Tongeren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KBBC Miners Beringen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hubo Limburg United HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Hubo Limburg United HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Croonen Lommel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KBBC Miners Beringen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stevoort BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Croonen Lommel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BasKet Tongeren HSE B
9
Wins
Wins
1886
Goals
Goals