Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Vlaams-Brabant U16 Jongens Poule E (Basketbal Vlaanderen)
- U16 Niveau 4 G (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaams-Brabant U16 Jongens Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- Panters Baasrode OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Black Boys Erpe-Mere OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U16 Niveau 4 R2 D (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Deinze-Nazareth OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaams-Brabant U14 Gemengd Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaams-Brabant U16 Jongens Poule D (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Clem Scherpenheuvel J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Machelen-Diegem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Londerzeelse Dunkers J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Merchtem Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Asse-Ternat J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Londerzeelse Dunkers J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Merchtem Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Black Boys Erpe-Mere J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Club Groot Dilbeek J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Opwijk J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Merchtem Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Betekom J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Stella Artois Leuven Bears J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC T&T Turnhout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Soba Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Panters Baasrode J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Red Vic Wilrijk J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Erembodegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Panters Baasrode J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Erembodegem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Willebroek J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Jets Basket Zaventem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Merchtem Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Kortrijk Spurs HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | B.B.C. Zele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Insurea Kontich Wolves HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Koninklijke BBC Oostkamp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BC Black Boys Erpe-Mere OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Opwijk J16 A | 10 | 9 | 1 | 0 | 652 | 509 | 143 | 28 |
2 | BC Lede J16 A | 10 | 7 | 3 | 0 | 539 | 417 | 122 | 24 |
3 | Merchtem Eagles J16 A | 10 | 6 | 4 | 0 | 621 | 491 | 130 | 22 |
4 | BC Black Boys Erpe-Mere J16 A | 10 | 5 | 4 | 0 | 544 | 521 | 23 | 19 |
5 | Tigers Halle J16 A | 10 | 2 | 6 | 0 | 337 | 587 | -250 | 12 |
6 | De Rode Leeuwen J16 A | 10 | 1 | 8 | 0 | 434 | 602 | -168 | 11 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LDP Donza J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | LDP Donza M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Insurea Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Asse-Ternat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Olympos Marke J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | LDP Donza G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | LDP Donza J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Falco Gent J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Bavi Gent J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Kortrijk Spurs J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | LDP Donza J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Kortrijk Spurs J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hageland United J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Jets Basket Zaventem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Merchtem Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | L.S.V. Basket Landen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Asse-Ternat J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Machelen-Diegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dynamo Bertem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Merchtem Eagles J16 A
6
Wins
Wins
621
Goals
Goals