Wedstrijden
19/03
10:00
BBC Houtem G12 D - BBC United Ninove G12 A
U12 Niveau 4 R2 B7 (Basketbal Vlaanderen)
41 - 90
30/04
09:00
BBC United Ninove G12 A - Okapi Aalst G12 B
U12 Niveau 4 R2 B7 (Basketbal Vlaanderen)
45 - 76
08/05
11:00
BBC Olympia Denderleeuw G12 A - BBC United Ninove G12 A
U12 Niveau 4 R2 B7 (Basketbal Vlaanderen)
53 - 46
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule A (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 3 D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule F (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 4 R2 B7 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule A (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tigers Evergem G12 A | 2 | 2 | 0 | 0 | 201 | 46 | 155 | 6 |
2 | BBC United Ninove G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 50 | 42 | 8 | 3 |
3 | BBC Assenede G12 A | 2 | 0 | 2 | 0 | 73 | 142 | -69 | 2 |
4 | Panters Baasrode G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 15 | 109 | -94 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent G12 A | 10 | 8 | 2 | 0 | 676 | 420 | 256 | 26 |
2 | Gent-Oost Eagles G12 A | 9 | 7 | 2 | 0 | 596 | 462 | 134 | 23 |
3 | Okapi Aalst G12 A | 8 | 7 | 1 | 0 | 535 | 304 | 231 | 22 |
4 | BBC Houtem G12 A | 10 | 5 | 5 | 0 | 526 | 549 | -23 | 20 |
5 | KBBC Sparta Laarne G12 A | 10 | 2 | 8 | 0 | 426 | 657 | -231 | 14 |
6 | BBC Helios SanoRice Zottegem G12 A | 10 | 2 | 8 | 0 | 546 | 737 | -191 | 14 |
7 | BBC Erembodegem G12 A | 9 | 2 | 7 | 0 | 336 | 512 | -176 | 13 |
8 | BBC United Ninove G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Scheldejeugd Temse G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 20 | 3 |
2 | Tigers Evergem G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 20 | 3 |
3 | KBBC Bavi Gent G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 20 | 3 |
4 | BBC United Ninove G12 A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | -60 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Olympia Denderleeuw G12 A | 10 | 10 | 0 | 0 | 566 | 261 | 305 | 30 |
2 | Okapi Aalst G12 B | 10 | 8 | 2 | 0 | 559 | 345 | 214 | 26 |
3 | BBC United Ninove G12 A | 10 | 6 | 4 | 0 | 576 | 414 | 162 | 22 |
4 | Onderons Grembergen G12 B | 10 | 4 | 5 | 0 | 288 | 359 | -71 | 17 |
5 | BBC Houtem G12 D | 10 | 2 | 7 | 0 | 346 | 596 | -250 | 13 |
6 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G12 B | 10 | 0 | 8 | 0 | 259 | 619 | -360 | 8 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Helios SanoRice Zottegem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Meetjesland G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Eksaarde G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BBC CSS Outdoor Living Ninove G12 A
6
Wins
Wins
576
Goals
Goals