Wedstrijden
27/04
20:20
BBC Feniks Futuria Gent DSE A - Amon Jeugd Gentson DSE B
2e Landelijke Dames A (Basketbal Vlaanderen)
48 - 73
30/04
19:00
KBBC Sparta Laarne DSE B - Amon Jeugd Gentson DSE B
2e Landelijke Dames A (Basketbal Vlaanderen)
50 - 46
07/05
00:00
B.C. Blue Stars Brugge DSE A - Amon Jeugd Gentson DSE B
2e Landelijke Dames A (Basketbal Vlaanderen)
0 - 20 AFOR
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Dames Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Landelijke Dames A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule I (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hasselt BT DSE A | 4 | 4 | 0 | 0 | 335 | 186 | 149 | 12 |
2 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 316 | 190 | 126 | 10 |
3 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 3 | 1 | 2 | 0 | 178 | 193 | -15 | 5 |
4 | Notre Dame Leuven DSE A | 3 | 1 | 2 | 0 | 167 | 236 | -69 | 5 |
5 | Gembo Borgerhout DSE A | 4 | 0 | 4 | 0 | 160 | 351 | -191 | 4 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Olympia Denderleeuw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza DSE A | 26 | 25 | 1 | 0 | 1909 | 1241 | 668 | 76 |
2 | Mibac Middelkerke DSE A | 26 | 22 | 4 | 0 | 1659 | 1263 | 396 | 70 |
3 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 26 | 22 | 4 | 0 | 1578 | 1244 | 334 | 70 |
4 | BBC Houtem DSE A | 25 | 16 | 9 | 0 | 1475 | 1392 | 83 | 57 |
5 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1415 | 1391 | 24 | 56 |
6 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1548 | 1458 | 90 | 56 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 26 | 13 | 13 | 0 | 1433 | 1456 | -23 | 52 |
8 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE C | 25 | 13 | 11 | 0 | 1490 | 1461 | 29 | 50 |
9 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A | 26 | 9 | 17 | 0 | 1341 | 1515 | -174 | 44 |
10 | Wytewa Roeselare DSE A | 26 | 9 | 16 | 0 | 1293 | 1520 | -227 | 43 |
11 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 26 | 8 | 18 | 0 | 1286 | 1467 | -181 | 42 |
12 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 26 | 7 | 19 | 0 | 1364 | 1566 | -202 | 40 |
13 | Avanti Brugge Dames DSE B | 26 | 7 | 19 | 0 | 1300 | 1597 | -297 | 40 |
14 | B.C. Blue Stars Brugge DSE A | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 520 | -520 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Titans Basketball Bonheiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Asse-Ternat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Amon Jeugd Gentson DSE B
13
Wins
Wins
1433
Goals
Goals