Wedstrijden
23/04
18:00
KBBC Sparta Laarne HSE B - Amon Jeugd Gentson HSE B
3e Prov. Heren Oost-Vlaanderen A (Basketbal Vlaanderen)
38 - 103
30/04
18:30
Amon Jeugd Gentson HSE B - Sgolba Aalter HSE B
3e Prov. Heren Oost-Vlaanderen A (Basketbal Vlaanderen)
73 - 62
07/05
18:30
Amon Jeugd Gentson HSE B - BBC United Ninove HSE B
3e Prov. Heren Oost-Vlaanderen A (Basketbal Vlaanderen)
93 - 45
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Poule B (Basketbal Vlaanderen)
- 3e Prov. Heren Oost-Vlaanderen A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde 1 (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Sparta Laarne OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Bbv Oedelem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde 2 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC United Ninove HSE A | 4 | 4 | 0 | 0 | 387 | 263 | 124 | 12 |
2 | Tigers Evergem HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 294 | 266 | 28 | 8 |
3 | BBC Scheldejeugd Temse HSE B | 4 | 2 | 2 | 0 | 247 | 218 | 29 | 8 |
4 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 3 | 1 | 2 | 0 | 177 | 183 | -6 | 5 |
5 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE B | 3 | 0 | 3 | 0 | 146 | 321 | -175 | 3 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sgolba Aalter HSE B | 26 | 22 | 4 | 0 | 1909 | 1406 | 503 | 70 |
2 | The Tower Aalst HSE A | 26 | 21 | 5 | 0 | 1717 | 1328 | 389 | 68 |
3 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 26 | 20 | 6 | 0 | 1898 | 1393 | 505 | 66 |
4 | Basket Meetjesland HSE B | 26 | 19 | 6 | 0 | 1709 | 1317 | 392 | 63 |
5 | LDP Donza HSE D | 26 | 15 | 11 | 0 | 1686 | 1569 | 117 | 56 |
6 | Gent-Oost Eagles HSE C | 26 | 14 | 12 | 0 | 1782 | 1664 | 118 | 54 |
7 | BBC Hotshots Destelbergen HSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1642 | 1650 | -8 | 52 |
8 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 25 | 13 | 12 | 0 | 1550 | 1515 | 35 | 51 |
9 | Onderons Grembergen HSE A | 25 | 13 | 11 | 0 | 1467 | 1536 | -69 | 50 |
10 | BBC Erembodegem HSE A | 26 | 10 | 16 | 0 | 1635 | 1705 | -70 | 46 |
11 | BBC Bazel HSE A | 26 | 7 | 17 | 0 | 1399 | 1707 | -308 | 38 |
12 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B | 26 | 6 | 19 | 0 | 1413 | 1844 | -431 | 37 |
13 | BBC United Ninove HSE B | 26 | 5 | 21 | 0 | 1443 | 1813 | -370 | 36 |
14 | KBBC Wasocub Waasmunster vzw HSE A | 26 | 3 | 22 | 0 | 1248 | 2051 | -803 | 31 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Sparta Laarne DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Katwijk aan zee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Willebroek DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Sparta Laarne J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Eksaarde J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KBBC Sparta Laarne G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KBBC Eksaarde G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KBBC Eksaarde J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Asse-Ternat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Desselgem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basket Desselgem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC United Ninove J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Avanti Brugge 2015 J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Spirou Ladies Charleroi DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | KBBC Sparta Laarne G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | KBBC Eksaarde G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | KBBC Sparta Laarne M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Mercurius BBC Berchem M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bbv Oedelem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bbv Oedelem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Wervik HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bbv Oedelem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Avanti Brugge 2015 HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Torhout Lions DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Wildcats Gavere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Olympia Denderleeuw HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Lokeren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Bavi Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Houtem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.B.C. Zele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Lede HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Sgolba Aalter HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Hotshots Destelbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Vesting Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | B.B.C. Zele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Bavi Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | KBBC Eksaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | KBBC Wasocub Waasmunster vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BBC Wildcats Gavere HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BC Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Scheldejeugd Temse HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC United Ninove HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Bazel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Gent-Oost Eagles HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Onderons Grembergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Hotshots Destelbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Basket Meetjesland HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BJM-Gembas Knesselare HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BBC Assenede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Tigers Evergem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Basketbal Club Vikings Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | BBC Wuitens Hamme HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | BBC Erembodegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | BBC Feniks Futuria Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | KBBC Bavi Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | BBC Houtem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Amon Jeugd Gentson HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | BBC Olympia Denderleeuw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Gent-Oost Eagles HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
Stats: Amon Jeugd Gentson HSE B
20
Wins
Wins
1898
Goals
Goals