Wedstrijden
26/03
16:30
Amon Jeugd Gentson DSE C - Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A
1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
56 - 40
05/05
21:00
Amon Jeugd Gentson DSE C - Sgolba Aalter DSE A
1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
53 - 65
14/05
16:30
Amon Jeugd Gentson DSE C - BBC Lokeren DSE A
1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
48 - 37
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Haacht OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 2 | 2 | 0 | 0 | 87 | 31 | 56 | 6 |
2 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 2 | 2 | 0 | 0 | 86 | 42 | 44 | 6 |
3 | Sgolba Aalter DSE A | 3 | 1 | 2 | 0 | 93 | 133 | -40 | 5 |
4 | B.B.C. Zele DSE A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | -60 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE B | 24 | 22 | 2 | 0 | 1508 | 995 | 513 | 68 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 24 | 19 | 4 | 0 | 1318 | 1087 | 231 | 61 |
3 | Gent-Oost Eagles DSE A | 24 | 17 | 7 | 0 | 1438 | 1211 | 227 | 58 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 24 | 16 | 8 | 0 | 1464 | 1247 | 217 | 56 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 23 | 15 | 8 | 0 | 1433 | 1291 | 142 | 53 |
6 | BBC Olympia Denderleeuw DSE A | 24 | 13 | 11 | 0 | 1290 | 1248 | 42 | 50 |
7 | Sgolba Aalter DSE A | 24 | 13 | 10 | 0 | 1249 | 1185 | 64 | 49 |
8 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 24 | 10 | 14 | 0 | 1419 | 1442 | -23 | 44 |
9 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 23 | 11 | 11 | 0 | 1258 | 1217 | 41 | 44 |
10 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 24 | 9 | 15 | 0 | 1276 | 1360 | -84 | 42 |
11 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 24 | 4 | 20 | 0 | 1147 | 1474 | -327 | 32 |
12 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 24 | 4 | 20 | 0 | 994 | 1591 | -597 | 32 |
13 | BBC Lokeren DSE A | 24 | 2 | 22 | 0 | 1000 | 1446 | -446 | 28 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Bavi Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Wildcats Gavere DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jeugdbasket Scaldis Zwevegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bobcat Wielsbeke J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Desselgem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Bobcat Wielsbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kortrijk Spurs J18 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Olympos Marke J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | KBBC Bavi Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Bavi Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | KBBC Bavi Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | JS Dottignies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Haacht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Scheppers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Haacht DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Houtem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Zonhoven DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Haacht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Telstar B.B.C. Mechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Telstar B.B.C. Mechelen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Haacht M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Notre Dame Blue Tigers Leuven M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Asse-Ternat M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Haacht G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | GSG Aarschot G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | GSG Aarschot G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC ING Heusden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Bavi Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Amon Jeugd Gentson DSE C
10
Wins
Wins
1419
Goals
Goals