Wedstrijden
29/08
16:30
Basket SKT Ieper DSE A - Amon Jeugd Gentson DSE B
Beker van Vlaanderen Dames Poule B (Basketbal Vlaanderen)
79 - 37
02/04
18:30
Amon Jeugd Gentson DSE A - Basket SKT Ieper DSE A
1e Landelijke Dames (Basketbal Vlaanderen)
41 - 44
07/05
18:30
Basket SKT Ieper DSE A - Amon Jeugd Gentson DSE A
1e Landelijke Dames (Basketbal Vlaanderen)
59 - 64
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Dames Poule H (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van West-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Landelijke Dames (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van West-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Belgiƫ Dames - Ronde 1 (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Deinze-Nazareth OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Belgiƫ Dames - Ronde 2 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van West-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 4 | 4 | 0 | 0 | 250 | 155 | 95 | 12 |
2 | Basket SKT Ieper DSE A | 3 | 2 | 1 | 0 | 235 | 157 | 78 | 7 |
3 | Phantoms Basket Boom DSE C | 4 | 2 | 1 | 0 | 205 | 202 | 3 | 7 |
4 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 206 | 292 | -86 | 6 |
5 | Clem Scherpenheuvel DSE A | 3 | 0 | 3 | 0 | 163 | 253 | -90 | 3 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wytewa Roeselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KB Oostende Bredene DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bbv Oedelem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kortrijk Spurs DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Avanti Dames Brugge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Mibac Middelkerke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Avanti Dames Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | B.C. Blue Stars Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket Desselgem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom DSE B | 24 | 23 | 1 | 0 | 1896 | 1294 | 602 | 70 |
2 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 24 | 18 | 6 | 0 | 1579 | 1317 | 262 | 60 |
3 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B | 23 | 16 | 7 | 0 | 1479 | 1369 | 110 | 55 |
4 | Basket Willebroek DSE A | 24 | 15 | 9 | 0 | 1705 | 1517 | 188 | 54 |
5 | Basket SKT Ieper DSE A | 24 | 14 | 10 | 0 | 1500 | 1426 | 74 | 52 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 23 | 14 | 9 | 0 | 1615 | 1523 | 92 | 51 |
7 | Hasselt BT DSE A | 24 | 11 | 13 | 0 | 1516 | 1551 | -35 | 46 |
8 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 24 | 10 | 14 | 0 | 1270 | 1407 | -137 | 44 |
9 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 23 | 8 | 15 | 0 | 1346 | 1495 | -149 | 39 |
10 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE B | 23 | 8 | 14 | 0 | 1334 | 1479 | -145 | 38 |
11 | Antwerp Giants DSE A | 24 | 7 | 16 | 0 | 1304 | 1537 | -233 | 37 |
12 | Avanti Brugge Dames DSE A | 24 | 6 | 18 | 0 | 1236 | 1559 | -323 | 36 |
13 | Basket Houthalen DSE A | 24 | 4 | 20 | 0 | 1310 | 1616 | -306 | 32 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket SKT Ieper DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bbv Oedelem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Desselgem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Torhout Lions DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.C. Blue Stars Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | B.C. Blue Stars Brugge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KB Oostende Bredene Basket@sea DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Wytewa Roeselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Mibac Middelkerke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | KBGO Finexa Basket@Sea DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Titans Basketball Bonheiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Herve-Battice DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basketball Brunehaut DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Ganshoren Dames DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Houthalen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | RBC Ciney DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Royal IV Brussels DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Belfius BCCA NeufchĆ¢teau DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LDP Donza J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | LDP Donza M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Insurea Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Asse-Ternat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Olympos Marke J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | LDP Donza G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | LDP Donza J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Falco Gent J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Bavi Gent J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Kortrijk Spurs J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | LDP Donza J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Kortrijk Spurs J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Royal BC Alleur DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | CEP Fleurus DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilink Rebond Ottignies-LLN DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Grimbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Lummen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Hasselt BT DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Antwerp Giants DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Houthalen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Wytewa Roeselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Avanti Brugge Dames DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Basket SKT Ieper DSE A
14
Wins
Wins
1500
Goals
Goals