Rangschikking
- U10 Niveau 3 E (Basketbal Vlaanderen)
- Zuiderkempen Diamonds OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U10 Niveau 3 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Mercurius BBC Berchem G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Fellows Ekeren BBC G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Lyra Nila Nijlen G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Guco Lier Vzw G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Gembo Borgerhout G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Antwerp Giants G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jette Fresh Air | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | GSG Aarschot HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Zuiderkempen Diamonds HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | GSG Aarschot HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zuiderkempen Diamonds HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basketbal Academie Herentals HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Zuiderkempen Diamonds J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Zuiderkempen Diamonds J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC Sparta Laarne J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GSG Aarschot G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Antwerp Giants G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Erembodegem G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | B.C. Gems Diepenbeek G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gembo Borgerhout G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Titans Basketball Bonheiden G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Grimbergen G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Olympia Denderleeuw G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |