Wedstrijden
Rangschikking
- U14 Meisjes Niveau 1 A (Basketbal Vlaanderen)
- Mercurius BBC Berchem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Ekeren BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U14 Meisjes 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Meisjes Niveau 1 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U14 Meisjes 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Willebroek OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Asse-Ternat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Lummen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bobcat Wielsbeke M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amon Jeugd Gentson M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kortrijk Spurs M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kangoeroes Basket Mechelen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mercurius BBC Berchem M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Titans Basketball Bonheiden M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Mercurius BBC Berchem M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Femina Habac Sint-Truiden M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Femina Habac Sint-Truiden M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Mercurius BBC Berchem M19 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Femina Habac Sint-Truiden M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Mercurius BBC Berchem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Femina Habac Sint-Truiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gembo Borgerhout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Soba Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Fellows Ekeren BBC G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Insurea Kontich Wolves G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Fellows Ekeren BBC J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Nieuw Brabo Antwerpen J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Fellows Ekeren BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Olicsa Antwerpen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Fellows Ekeren BBC G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Olicsa Antwerpen G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Red Vic Wilrijk G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Fellows Ekeren BBC M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Red Vic Wilrijk M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Fellows Ekeren BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Antwerp Giants J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B.C. Blue Stars Brugge M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Lummen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kangoeroes Basket Mechelen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Fellows Ekeren BBC M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Notre Dame Blue Tigers Leuven M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kon BBC De Panne vzw M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Phantoms Basket Boom M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Machelen-Diegem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket SKT Ieper M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Femina Habac Sint-Truiden M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | House Of Talents Kortrijk Spurs M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Bobcat Wielsbeke M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liège Panthers M14 A | 8 | 8 | 0 | 0 | 816 | 340 | 476 | 24 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M14 A | 8 | 5 | 3 | 0 | 622 | 553 | 69 | 18 |
3 | Renouveau Eclairs Pont-de-Loup M14 A | 8 | 3 | 5 | 0 | 462 | 584 | -122 | 14 |
4 | RBC Ciney M14 A | 8 | 3 | 5 | 0 | 324 | 535 | -211 | 14 |
5 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 8 | 1 | 7 | 0 | 353 | 565 | -212 | 10 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Femina Habac Sint-Truiden M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Willebroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC T&T Turnhout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Willebroek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Willebroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Willebroek M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Enghien | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | CBV Binnenland Barendrecht (Ned) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Antwerp Giants DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket Willebroek J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Willebroek HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC T&T Turnhout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Amon Jeugd Gentson J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Merchtem Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Basket Willebroek HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | St.Amandse BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Landslake Lions (Ned) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | BC Asse-Ternat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Ganshoren Dames Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BC Asse-Ternat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BC Asse-Ternat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
Stats: Mercurius BBC Berchem M14 A
1
Wins
Wins
353
Goals
Goals