Rangschikking
- U16 Niveau 1 C (Basketbal Vlaanderen)
- BC Telenet Oostende OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Helios Kwadro Zottegem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Oxaco BBC Boechout OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U16 Poule G (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- U16 Niveau 1 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 A | 10 | 10 | 0 | 0 | 887 | 520 | 367 | 30 |
2 | Hubo Limburg United J16 A | 10 | 8 | 2 | 0 | 715 | 567 | 148 | 26 |
3 | Avanti Brugge 2015 J16 A | 10 | 4 | 6 | 0 | 532 | 626 | -94 | 18 |
4 | Koninklijke Herentalse BBC J16 A | 9 | 3 | 6 | 0 | 551 | 707 | -156 | 15 |
5 | Stella Artois Leuven Bears J16 A | 9 | 2 | 6 | 1 | 497 | 647 | -150 | 14 |
6 | BC Oostende J16 A | 10 | 1 | 8 | 1 | 668 | 783 | -115 | 13 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Oostende J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Oostende G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Gembo Borgerhout G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Oostende J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket SKT Ieper HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke BBC Oostkamp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBGO Finexa Basket@Sea J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Tigers Evergem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket SKT Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Oostende J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Avanti Brugge 2015 J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Helios Kwadro Zottegem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Miners Beringen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Oxaco BBC Boechout J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Oostende J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Oxaco BBC Boechout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Stella Artois Leuven Bears J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Gembo Borgerhout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Elite Academy Antwerp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Oxaco BBC Boechout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Geel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Antwerp Giants HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Oxaco BBC Boechout J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Gembo Borgerhout J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Oxaco BBC Boechout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Amon Jeugd Gentson J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Oxaco BBC Boechout G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Guco Lier Vzw G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GSG Aarschot J16 A | 3 | 3 | 0 | 0 | 244 | 157 | 87 | 9 |
2 | BC Oostende J16 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 261 | 171 | 90 | 7 |
3 | Carrefour Market Basket Blankenberge J16 A | 3 | 1 | 2 | 0 | 103 | 198 | -95 | 5 |
4 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 3 | 0 | 2 | 0 | 95 | 177 | -82 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Guco Lier Vzw J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Insurea Kontich Wolves J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Antwerp Giants J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bavi Vilvoorde J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Amon Jeugd Gentson J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | GSG Aarschot J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | LDP Donza J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket SKT Ieper J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Oxaco BBC Boechout J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Okapi Aalst J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Oostende Basket@Sea J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Stevoort BBC J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Phantoms Basket Boom J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Hubo Limburg United J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BasKet Tongeren J16 A | 13 | 13 | 0 | 0 | 1021 | 704 | 317 | 39 |
2 | BC Oostende J16 A | 14 | 10 | 4 | 0 | 1060 | 936 | 124 | 34 |
3 | Stella Artois Leuven Bears J16 A | 13 | 9 | 4 | 0 | 966 | 832 | 134 | 31 |
4 | BBC Helios SanoRice Zottegem J16 A | 14 | 5 | 9 | 0 | 886 | 948 | -62 | 24 |
5 | House Of Talents Kortrijk Spurs J16 A | 14 | 5 | 9 | 0 | 855 | 960 | -105 | 24 |
6 | LDP Donza J16 A | 14 | 4 | 10 | 0 | 853 | 1053 | -200 | 22 |
7 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 13 | 4 | 9 | 0 | 732 | 851 | -119 | 21 |
8 | BC Guco Lier Vzw J16 A | 13 | 4 | 9 | 0 | 831 | 920 | -89 | 21 |
Stats: BC Oostende Basket@Sea J16 A
13
Wins
Wins
1989
Goals
Goals