Wedstrijden
Rangschikking
- Top Division Women (Basketbal Vlaanderen)
- Koninklijk Basket Team ION Waregem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van België Dames - 1/8 finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van België Dames - 1/4 finale (Basketbal Vlaanderen)
- Top Division Women 1 PLAYOFFS kwartfinale (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Belgium OEFENW Women (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kortrijk Spurs DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Lummen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mithra Castors Braine DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Namur Capitale DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Spirou Ladies Charleroi DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Sparta Laarne DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | VOO Basket Pepinster DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | VOO Liège Panthers DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Femina Habac Sint-Truiden M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Spirou Ladies Charleroi DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Desselgem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | DBC Osiris Okapi Aalst M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | LDP Donza J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Red Vic Wilrijk J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BBC Zulte ID-recruitment HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BT Bouw en Renovatie Lauwe HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | KB Oostende Bredene Basket@sea M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Namur Capitale DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Spirou Ladies Charleroi DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mithra Castors Braine DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Lummen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KBBC Sparta Laarne DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Liège Panthers DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Kortrijk Spurs DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | RBC Pepinster East Belgium DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mithra Castors Braine DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Liège Panthers DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Lummen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kortrijk Spurs DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RBC Ciney DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mithra Castors Braine DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liège Panthers DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Sparta Laarne DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |