Wedstrijden
Rangschikking
- U14 Niveau 3 A (Basketbal Vlaanderen)
- Avanti Brugge 2015 OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Rozenbeka Oostrozebeke OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 3 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avanti Brugge 2015 G14 A | 10 | 10 | 0 | 0 | 802 | 377 | 425 | 30 |
2 | Carrefour Market Basket Blankenberge G14 B | 9 | 7 | 2 | 0 | 576 | 346 | 230 | 23 |
3 | KB Oostende Bredene Basket@sea G14 A | 10 | 5 | 5 | 0 | 514 | 427 | 87 | 20 |
4 | Kon BBC De Panne vzw G14 A | 10 | 4 | 6 | 0 | 471 | 567 | -96 | 18 |
5 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 C | 10 | 3 | 7 | 0 | 459 | 649 | -190 | 16 |
6 | BBC Koksijde G14 A | 9 | 0 | 9 | 0 | 253 | 709 | -456 | 9 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avanti Brugge 2015 J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Avanti Brugge 2015 J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket SKT Ieper J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Avanti Brugge 2015 J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Gent-Oost Eagles J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Avanti Brugge 2015 HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Wanty Gent Hawks HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Avanti Brugge 2015 G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Avanti Brugge 2015 G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Avanti Brugge Dames G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Carrefour Market Basket Blankenberge J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Avanti Brugge 2015 G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Oostende G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KYD Kortenberg Young Devils J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Avanti Brugge 2015 G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Avanti Brugge 2015 G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Koninklijke BBC Oostkamp G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Avanti Brugge 2015 G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Mibac Middelkerke G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Mibac Middelkerke G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BC Braine-le-Château | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Insurea Kontich Wolves J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Kortrijk Spurs HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | KB Oostende Bredene Basket@sea J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Avanti Brugge 2015 HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Bebita Eernegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rozenbeka Oostrozebeke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBGO Finexa Basket@Sea J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke BBC Oostkamp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBGO Finexa Basket@Sea G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Erembodegem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Racing Brugge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Groep Linden Oudenburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | LDP Donza HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Oxaco BBC Boechout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Basket SKT Ieper J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBGO Finexa Basket@Sea DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Bbv Oedelem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BT Bouw en Renovatie Lauwe HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Koninklijke BBC Oostkamp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | US BASKET RACING LUXEMBOURG Heren | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Elite Academy Antwerp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Mibac Middelkerke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Carrefour Market Basket Blankenberge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | KBGO Finexa Basket@Sea J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Basket Desselgem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Insurea Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | KBGO Finexa Basket@Sea J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Koninklijke BBC Oostkamp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozenbeka Oostrozebeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Rozenbeka Oostrozebeke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Amon Jeugd Gentson G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Rozenbeka Oostrozebeke G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Carrefour Market Basket Blankenberge G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Rozenbeka Oostrozebeke J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Midwest Izegem G14 A | 13 | 11 | 1 | 1 | 914 | 637 | 277 | 36 |
2 | BBC Wervik G14 A | 14 | 10 | 3 | 1 | 973 | 683 | 290 | 35 |
3 | Rozenbeka Oostrozebeke G14 A | 13 | 9 | 4 | 0 | 848 | 706 | 142 | 31 |
4 | BC Lamett Deerlijk-Zwevegem G14 A | 14 | 6 | 8 | 0 | 681 | 767 | -86 | 26 |
5 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 C | 14 | 6 | 7 | 0 | 665 | 891 | -226 | 25 |
6 | House Of Talents Kortrijk Spurs G14 B | 14 | 5 | 9 | 0 | 650 | 672 | -22 | 24 |
7 | Olympos Marke G14 B | 14 | 4 | 10 | 0 | 732 | 857 | -125 | 22 |
8 | Kon BBC De Panne vzw G14 A | 14 | 3 | 10 | 0 | 576 | 826 | -250 | 19 |
Stats: KBGO Finexa Basket@Sea G14 C
9
Wins
Wins
1124
Goals
Goals