Rangschikking
- 3e Provinciale Heren Antwerpen B (Basketbal Vlaanderen)
- Koninklijke Sint-Niklase Condors OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Willebroek OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC T&T D'Vine Turnhout OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Fera Bornem Basket OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- St.Amandse BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom HSE D | 26 | 26 | 0 | 0 | 2125 | 1322 | 803 | 78 |
2 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 26 | 22 | 4 | 0 | 2070 | 1546 | 524 | 70 |
3 | St.Amandse BBC HSE A | 26 | 20 | 5 | 0 | 1858 | 1502 | 356 | 65 |
4 | Basket Willebroek HSE D | 26 | 19 | 7 | 0 | 1771 | 1464 | 307 | 64 |
5 | Basket Malle HSE C | 26 | 14 | 10 | 0 | 1488 | 1576 | -88 | 52 |
6 | BBC Schelle HSE A | 25 | 12 | 13 | 0 | 1574 | 1539 | 35 | 49 |
7 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE B | 25 | 12 | 13 | 0 | 1600 | 1640 | -40 | 49 |
8 | Aartselaar BBC HSE B | 26 | 12 | 13 | 0 | 1521 | 1708 | -187 | 49 |
9 | BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A | 25 | 11 | 14 | 0 | 1590 | 1870 | -280 | 47 |
10 | Olicsa Antwerpen HSE B | 25 | 9 | 16 | 0 | 1427 | 1553 | -126 | 43 |
11 | Klein-Brabant Basket HSE A | 26 | 9 | 15 | 0 | 1480 | 1642 | -162 | 42 |
12 | Red Vic Wilrijk HSE B | 26 | 7 | 19 | 0 | 1680 | 2027 | -347 | 40 |
13 | Titans Basketball Bonheiden HSE B | 26 | 7 | 19 | 0 | 1514 | 1789 | -275 | 40 |
14 | Gembo Borgerhout HSE D | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 520 | -520 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Willebroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Amon Jeugd Gentson J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Gembo Borgerhout J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Sobabee Zwijndrecht J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | St.Amandse BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijke Sint-Niklase Condors G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Kortrijk Spurs G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Asse-Ternat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BC Asse-Ternat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Willebroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC T&T Turnhout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Willebroek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Willebroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Willebroek M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Enghien | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | CBV Binnenland Barendrecht (Ned) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Antwerp Giants DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket Willebroek J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Willebroek HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC T&T Turnhout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Amon Jeugd Gentson J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Merchtem Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Basket Willebroek HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | St.Amandse BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Landslake Lions (Ned) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | BC Asse-Ternat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Ganshoren Dames Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BC Asse-Ternat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC T&T D'Vine Turnhout OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geranimo Bornem Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Red Vic Wilrijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Willebroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RPC Anderlecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | St.Amandse BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Bazel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | St.Amandse BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: St.Amandse BBC HSE A
20
Wins
Wins
1858
Goals
Goals