Wedstrijden
Rangschikking
- U12 Niveau 4 A5 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule B (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Erembodegem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Lede OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basics Melsele OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Black Boys Erpe-Mere OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 4 R2 B8 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U12 Gemengd Poule G (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 A | 9 | 8 | 1 | 0 | 606 | 358 | 248 | 25 |
2 | BBC Houtem G12 B | 8 | 6 | 2 | 0 | 359 | 263 | 96 | 20 |
3 | BBC Helios SanoRice Zottegem G12 B | 8 | 5 | 3 | 0 | 377 | 258 | 119 | 18 |
4 | BC Black Boys Erpe-Mere G12 A | 8 | 2 | 6 | 0 | 165 | 298 | -133 | 12 |
5 | LDP Donza G12 C | 7 | 2 | 4 | 0 | 215 | 269 | -54 | 10 |
6 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G12 B | 8 | 1 | 7 | 0 | 206 | 482 | -276 | 10 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Okapi Aalst G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Black Boys Erpe-Mere G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Erembodegem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Vesting Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Lede HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Houtem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Lede G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Lede G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Okapi Aalst G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Lede J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Wildcats Gavere J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Lede J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BC Black Boys Erpe-Mere J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Lede G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Black Boys Erpe-Mere G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BC Lede G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Houtem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Lokeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Elite Academy Antwerp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Geranimo Bornem Basket HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Mercurius BBC Berchem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Antwerp Giants G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Antwerp Giants M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BC Black Boys Erpe-Mere OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBC Osiris Okapi Aalst G12 A | 9 | 9 | 0 | 0 | 449 | 177 | 272 | 27 |
2 | BC Opwijk G12 A | 8 | 6 | 1 | 1 | 417 | 211 | 206 | 21 |
3 | Okapi Aalst G12 C | 8 | 5 | 2 | 1 | 345 | 248 | 97 | 19 |
4 | BC Asse-Ternat G12 B | 9 | 3 | 6 | 0 | 286 | 312 | -26 | 15 |
5 | Molenbeek Rebels Basketball G12 A | 9 | 2 | 7 | 0 | 244 | 383 | -139 | 13 |
6 | BC Black Boys Erpe-Mere G12 A | 9 | 0 | 9 | 0 | 126 | 536 | -410 | 9 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Onderons Grembergen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gent-Oost Eagles G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DBC Osiris Okapi Aalst G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Black Boys Erpe-Mere G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BC Black Boys Erpe-Mere G12 A
2
Wins
Wins
291
Goals
Goals