Rangschikking
- U18 Niveau 1 D (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U18 Poule F (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U18 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Red Vic Wilrijk J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Horticult Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Zolder vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Stella Artois Leuven Bears J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Sijsele J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBBC Zolder vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GSG Aarschot J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Antwerp Giants J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BasKet Tongeren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bavi Vilvoorde J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Hubo Limburg United J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Croonen Lommel J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Oostende Basket@Sea J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Red Vic Wilrijk J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Okapi Aalst J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KBBC Zolder vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Oxaco BBC Boechout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBGO Finexa Basket@Sea J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Insurea Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants J18 A | 14 | 12 | 2 | 0 | 1194 | 1013 | 181 | 38 |
2 | BBC Croonen Lommel J18 A | 14 | 9 | 5 | 0 | 1162 | 1082 | 80 | 32 |
3 | Okapi Aalst J18 A | 14 | 9 | 5 | 0 | 1205 | 1082 | 123 | 32 |
4 | Oxaco BBC Boechout J18 A | 14 | 8 | 6 | 0 | 1149 | 1032 | 117 | 30 |
5 | BC Oostende J18 A | 14 | 8 | 6 | 0 | 1178 | 1184 | -6 | 30 |
6 | BBC Falco Gent J18 A | 14 | 5 | 9 | 0 | 1126 | 1181 | -55 | 24 |
7 | Red Vic Wilrijk J18 A | 14 | 3 | 10 | 1 | 997 | 1219 | -222 | 21 |
8 | Bavi Vilvoorde J18 A | 14 | 1 | 10 | 1 | 743 | 961 | -218 | 15 |
Stats: BBC Falco Gent J18 A
5
Wins
Wins
1126
Goals
Goals