Wedstrijden
Rangschikking
- U14 Niveau 2 C (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U14 Poule A (Basketbal Vlaanderen)
- Bavi Vilvoorde OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U14 Gemengd 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 2 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
- Sgolba Aalter OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tigers Evergem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kortrijk Spurs G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carrefour Market Basket Blankenberge G14 A | 3 | 3 | 0 | 0 | 266 | 130 | 136 | 9 |
2 | BBC Falco Gent G14 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 217 | 179 | 38 | 7 |
3 | BBC Houtem G14 A | 3 | 1 | 2 | 0 | 171 | 210 | -39 | 5 |
4 | BBC Erembodegem G14 A | 3 | 0 | 3 | 0 | 113 | 248 | -135 | 3 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bavi Vilvoorde G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Excelsior Brussel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bavi Vilvoorde J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Excelsior Brussel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bavi Vilvoorde J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Excelsior Brussel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bavi Vilvoorde J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Excelsior Brussel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | United Woluwé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | United Woluwé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | United Woluwé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | United Woluwé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Weert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Weert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Weert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Weert U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Belgrade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Belgrade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Bavi Vilvoorde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BC Guco Lier Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Bavi Vilvoorde G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Insurea Kontich Wolves G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Bavi Vilvoorde G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Insurea Kontich Wolves G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Bavi Vilvoorde G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Gembo Borgerhout G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Bavi Vilvoorde HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BC Asse-Ternat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Basket Groot Zemst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carrefour Market Basket Blankenberge G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Zonhoven G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Antwerp Giants G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Stella Artois Leuven Bears G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Tigers Evergem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Guco Lier Vzw G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent G14 A | 14 | 14 | 0 | 0 | 1085 | 670 | 415 | 42 |
2 | LDP Donza G14 A | 14 | 10 | 4 | 0 | 981 | 691 | 290 | 34 |
3 | BBC Houtem G14 A | 13 | 10 | 3 | 0 | 827 | 608 | 219 | 33 |
4 | House Of Talents Kortrijk Spurs G14 C | 13 | 7 | 6 | 0 | 829 | 873 | -44 | 27 |
5 | BBC Erembodegem G14 A | 14 | 6 | 8 | 0 | 800 | 877 | -77 | 26 |
6 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 A | 14 | 4 | 10 | 0 | 855 | 948 | -93 | 22 |
7 | Avanti Brugge 2015 G14 A | 14 | 3 | 11 | 0 | 756 | 1003 | -247 | 20 |
8 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 B | 14 | 1 | 13 | 0 | 645 | 1108 | -463 | 16 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Midwest Izegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Midwest Izegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Sijsele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Sijsele HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BBC Falco Gent G14 A
16
Wins
Wins
1302
Goals
Goals