Wedstrijden
Rangschikking
- U10 Niveau 4 B9 (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U10 Niveau 4 R2 B8 (Basketbal Vlaanderen)
- vzw Dames Basket Brugge OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horticult Kontich Wolves G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Red Vic Wilrijk G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kangoeroes Basket Mechelen G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Aartselaar BBC G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Putte G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Duffel K.B.B.C. G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelle G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Guco Lier Vzw G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Titans Basketball Bonheiden G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Fellows Ekeren BBC G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kangoeroes Basket Mechelen G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Duffel K.B.B.C. G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Willebroek G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Aartselaar BBC G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avanti Brugge Dames DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Avanti Brugge Dames DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wytewa Roeselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Carrefour Market Basket Blankenberge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Avanti Brugge Dames G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Avanti Brugge 2015 G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Avanti Brugge Dames M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BJM-Gembas Knesselare M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket SKT Ieper DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Avanti Brugge Dames M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelle M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | KBGO Finexa Basket@Sea DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Avanti Brugge Dames M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | B.C. Blue Stars Brugge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | B.C. Blue Stars Brugge M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Avanti Brugge Dames M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Bebita Eernegem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |