Rangschikking
- U16 Niveau 2 D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U16 Poule A (Basketbal Vlaanderen)
- Olicsa Antwerpen OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U16 Niveau 3 R2 D (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Croonen Lommel J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Mercurius BBC Berchem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gembo Borgerhout J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Horticult Kontich Wolves J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BasKet Tongeren J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Stevoort BBC J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Oostkamp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gembo Borgerhout J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Guco Lier Vzw J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Olicsa Antwerpen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Gembo Borgerhout J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BasKet Tongeren J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Olicsa Antwerpen G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Willebroek G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Olicsa Antwerpen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Stabroek HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Olicsa Antwerpen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Gembo Borgerhout G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuw Brabo Antwerpen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Berlaar J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sobabee Zwijndrecht J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kangoeroes Basket Mechelen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Musketiers Vremde Vzw J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Gembo Borgerhout J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Stabroek J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Antwerp Giants J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |