Wedstrijden
Rangschikking
- 1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
- Tigers Evergem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Lions Torhout OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE B | 24 | 22 | 2 | 0 | 1508 | 995 | 513 | 68 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 24 | 19 | 4 | 0 | 1318 | 1087 | 231 | 61 |
3 | Gent-Oost Eagles DSE A | 24 | 17 | 7 | 0 | 1438 | 1211 | 227 | 58 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 24 | 16 | 8 | 0 | 1464 | 1247 | 217 | 56 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 23 | 15 | 8 | 0 | 1433 | 1291 | 142 | 53 |
6 | BBC Olympia Denderleeuw DSE A | 24 | 13 | 11 | 0 | 1290 | 1248 | 42 | 50 |
7 | Sgolba Aalter DSE A | 24 | 13 | 10 | 0 | 1249 | 1185 | 64 | 49 |
8 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 24 | 10 | 14 | 0 | 1419 | 1442 | -23 | 44 |
9 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 23 | 11 | 11 | 0 | 1258 | 1217 | 41 | 44 |
10 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 24 | 9 | 15 | 0 | 1276 | 1360 | -84 | 42 |
11 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 24 | 4 | 20 | 0 | 1147 | 1474 | -327 | 32 |
12 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 24 | 4 | 20 | 0 | 994 | 1591 | -597 | 32 |
13 | BBC Lokeren DSE A | 24 | 2 | 22 | 0 | 1000 | 1446 | -446 | 28 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Lokeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Houtem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | KBBC Sparta Laarne DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tigers Evergem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Meetjesland HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Tigers Evergem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Houtem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Wildcats Gavere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Tigers Evergem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Asse-Ternat J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Tigers Evergem M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Houtem M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rozenbeka Oostrozebeke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBGO Finexa Basket@Sea J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke BBC Oostkamp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBGO Finexa Basket@Sea G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Erembodegem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Racing Brugge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Groep Linden Oudenburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | LDP Donza HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Oxaco BBC Boechout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Basket SKT Ieper J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBGO Finexa Basket@Sea DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Bbv Oedelem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BT Bouw en Renovatie Lauwe HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Koninklijke BBC Oostkamp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | US BASKET RACING LUXEMBOURG Heren | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Elite Academy Antwerp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Mibac Middelkerke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Carrefour Market Basket Blankenberge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | KBGO Finexa Basket@Sea J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Basket Desselgem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Insurea Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | KBGO Finexa Basket@Sea J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Koninklijke BBC Oostkamp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jeugdbasket Scaldis Zwevegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bobcat Wielsbeke J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Desselgem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Bobcat Wielsbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kortrijk Spurs J18 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Olympos Marke J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | KBBC Bavi Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Bavi Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | KBBC Bavi Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | JS Dottignies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torhout Lions DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hades Kiewit BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bbv Oedelem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Bavi Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Wildcats Gavere DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Houtem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Sparta Laarne DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BJM-Gembas Knesselare DSE B
4
Wins
Wins
994
Goals
Goals