Wedstrijden
05/09
14:45
Toyota Wouters Diest HSE B - BBC Baskas Kasterlee HSE A
Toyota Wouters Diest OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
31 - 50
09/10
18:30
Toyota Wouters Diest HSE B - Bavi Vilvoorde HSE D
3e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A (Basketbal Vlaanderen)
67 - 84
06/02
13:00
Bavi Vilvoorde HSE D - Toyota Wouters Diest HSE B
3e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A (Basketbal Vlaanderen)
81 - 43
Rangschikking
- 3e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaams-Brabant Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Schelle OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Toyota Wouters Diest OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaams-Brabant Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jets Basket Zaventem HSE C | 20 | 16 | 4 | 0 | 1264 | 1009 | 255 | 52 |
2 | WIZ Basket Leuven HSE A | 20 | 16 | 4 | 0 | 1387 | 1067 | 320 | 52 |
3 | BC Opwijk HSE C | 20 | 16 | 4 | 0 | 1408 | 1016 | 392 | 52 |
4 | BC Asse-Ternat HSE D | 20 | 12 | 7 | 0 | 1183 | 1068 | 115 | 43 |
5 | Bavi Vilvoorde HSE D | 20 | 11 | 9 | 0 | 1348 | 1160 | 188 | 42 |
6 | GSG Aarschot HSE D | 19 | 11 | 8 | 0 | 1165 | 1096 | 69 | 41 |
7 | BBC Haacht HSE B | 19 | 9 | 10 | 0 | 1063 | 1033 | 30 | 37 |
8 | BC Grimbergen HSE C | 19 | 8 | 11 | 0 | 1135 | 1137 | -2 | 35 |
9 | Toyota Wouters Diest HSE B | 20 | 4 | 16 | 0 | 1097 | 1458 | -361 | 28 |
10 | Tigers Halle HSE C | 19 | 4 | 14 | 0 | 914 | 1237 | -323 | 26 |
11 | Centrum Grimbergen HSE A | 20 | 1 | 18 | 0 | 816 | 1499 | -683 | 21 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella Artois Leuven Bears HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Stella Artois Leuven Bears HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Grimbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Clem Scherpenheuvel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Grimbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bavi Vilvoorde HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | GSG Aarschot HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KYD Kortenberg Young Devils HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Hageland United HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Toyota Wouters Diest HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KYD Kortenberg Young Devils HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Wobac Sint-Stevens-Woluwe HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | GSG Aarschot HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Thor Tervuren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Grimbergen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Bavi Vilvoorde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Bct Overijse HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Londerzeelse Dunkers HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BC Streek Inn Vilvoorde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | GSG Aarschot HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Dynamo Bertem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Londerzeelse Dunkers HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Machelen-Diegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | 2B|SAFE Tienen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Black Devils Vorst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Black Devils Vorst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Bavi Vilvoorde HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | L.S.V. Basket Landen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | WIZ Basket Leuven HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Dynamo Bertem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BC Machelen-Diegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Hageland United HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Triton Leuven HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Toyota Wouters Diest HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | 2B|SAFE Tienen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | BC Opwijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Jets Basket Zaventem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Jets Basket Zaventem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | GSG Aarschot HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Dynamo Bertem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Merchtem Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | BBC Haacht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Stella Artois Leuven Bears HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Betekom Bullets HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | BBC Haacht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Opwijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Toyota Wouters Diest HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Fellows Ekeren BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Merchtem Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toyota Wouters Diest HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Baskas Kasterlee HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Vlaams-Brabant Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
Stats: Toyota Wouters Diest HSE B
4
Wins
Wins
1097
Goals
Goals