Rangschikking
- 4e Provinciale Heren Antwerpen B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Koninklijke Herentalse BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Lyra Nila Nijlen OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Baskas Kasterlee OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gembo Borgerhout HSE E | 16 | 15 | 1 | 0 | 1355 | 882 | 473 | 46 |
2 | Essense Esbac HSE B | 15 | 14 | 1 | 0 | 1170 | 838 | 332 | 43 |
3 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C | 15 | 10 | 5 | 0 | 1085 | 992 | 93 | 35 |
4 | Mercurius BBC Berchem HSE D | 16 | 9 | 7 | 0 | 1168 | 1105 | 63 | 34 |
5 | Wuustwezel BBC HSE B | 17 | 7 | 10 | 0 | 904 | 1041 | -137 | 31 |
6 | BBC Coveco Niel HSE B | 16 | 5 | 10 | 0 | 884 | 1026 | -142 | 25 |
7 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 16 | 4 | 12 | 0 | 912 | 1155 | -243 | 24 |
8 | Aartselaar BBC HSE C | 16 | 4 | 11 | 0 | 875 | 1081 | -206 | 23 |
9 | BBC Rumst HSE A | 16 | 4 | 10 | 0 | 729 | 956 | -227 | 22 |
10 | BBC Putte HSE Z | 1 | 0 | 1 | 0 | 39 | 45 | -6 | 1 |
11 | Basketbal Academie Herentals HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Okido Arendonk HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wuustwezel BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Duffel K.B.B.C. HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Insurea Kontich Wolves HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Elite Academy Antwerp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Titans Basketball Bonheiden HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Basket Willebroek HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Oxaco BBC Boechout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | KBBC T&T Turnhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Basketbal Academie Herentals HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Insurea Kontich Wolves HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BC Guco Lier Vzw HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | K. Vabco Mol BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Vriendenhof Walem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | KBBC T&T Turnhout HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Koninklijke Herentalse BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BBC Putte HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | KBBC Okido Arendonk HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | Insurea Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Basket Willebroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | KBBC T&T Turnhout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
59 | Spartacus SCK Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
62 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
63 | Zuiderkempen Diamonds HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
64 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Herentalse BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Herentalse BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Stabroek HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | St.Amandse BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke Herentalse BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Croonen Lommel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijke Herentalse BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Club Groot Dilbeek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Titans Basketball Bonheiden HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Fellows Ekeren BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Lyra Nila Nijlen M16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | GSG Aarschot M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Orly Hasselt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Lyra Nila Nijlen M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Titans Basketball Bonheiden M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Lyra Nila Nijlen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Putte M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Lyra Nila Nijlen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BJM-Gembas Knesselare M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Baskas Kasterlee HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |