Wedstrijden
Rangschikking
- 2e Provinciale Dames Antwerpen B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Dames 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Dames Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE D | 18 | 18 | 0 | 0 | 1167 | 616 | 551 | 54 |
2 | Olicsa Antwerpen DSE A | 19 | 15 | 4 | 0 | 1118 | 694 | 424 | 49 |
3 | Red Vic Wilrijk DSE A | 18 | 14 | 4 | 0 | 1079 | 645 | 434 | 46 |
4 | Antwerp Giants DSE C | 18 | 12 | 6 | 0 | 990 | 806 | 184 | 42 |
5 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE A | 17 | 9 | 8 | 0 | 828 | 769 | 59 | 35 |
6 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B | 17 | 7 | 9 | 0 | 789 | 889 | -100 | 30 |
7 | Zuiderkempen Diamonds DSE B | 18 | 5 | 11 | 0 | 684 | 924 | -240 | 26 |
8 | BBC Geel DSE A | 19 | 5 | 11 | 0 | 647 | 836 | -189 | 26 |
9 | Telstar B.B.C. Mechelen DSE A | 18 | 4 | 13 | 0 | 656 | 967 | -311 | 25 |
10 | Fellows Ekeren BBC DSE A | 19 | 0 | 18 | 0 | 468 | 1341 | -873 | 18 |
11 | BBC Berlaar DSE Z | 3 | 3 | 0 | 0 | 186 | 125 | 61 | 9 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Vic Wilrijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Aartselaar BBC DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC T&T Turnhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Fellows Ekeren BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Zuiderkempen Diamonds DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Phantoms Basket Boom DSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Koninklijke Herentalse BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Koninklijke Herentalse BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Phantoms Basket Boom DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Titans Basketball Bonheiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Fellows Ekeren BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom DSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KBBC T&T Turnhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Titans Basketball Bonheiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Guco Lier Vzw DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Fellows Ekeren BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Mercurius BBC Berchem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Red Vic Wilrijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Schelle DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Duffel K.B.B.C. DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Antwerp Giants DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Phantoms Basket Boom DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Aartselaar BBC DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE D
18
Wins
Wins
1167
Goals
Goals