Rangschikking
- U10 Niveau 4 B6 (Basketbal Vlaanderen)
- BC Lede OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U10 Niveau 4 R2 B4 (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBC Osiris Okapi Aalst G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Houtem G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gent-Oost Eagles G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Black Boys Erpe-Mere G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Onderons Grembergen G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Lede G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Lede HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Erembodegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Vesting Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Lede HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Houtem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Lede G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Lede G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Okapi Aalst G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Lede J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Wildcats Gavere J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Lede J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BC Black Boys Erpe-Mere J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Lede G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Black Boys Erpe-Mere G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BC Lede G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Houtem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tigers Evergem G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Helios SanoRice Zottegem G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Bavi Gent G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Houtem G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Falco Gent G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |