Wedstrijden
26/03
11:00
Amon Jeugd Gentson M14 A - Basket Lummen M14 A
U14 Meisjes Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
61 - 90
02/04
13:30
Basket Lummen M14 A - Amon Jeugd Gentson M14 A
U14 Meisjes Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
69 - 52
24/04
13:30
BC Centre Gaume M14 A - Amon Jeugd Gentson M14 A
U14 Meisjes Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
52 - 51
Rangschikking
- U14 Meisjes Niveau 1 A (Basketbal Vlaanderen)
- Phantoms Basket Boom OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U14 Meisjes 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Meisjes Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U14 Meisjes 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Ekeren BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Kon BBC De Panne vzw OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Lummen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bobcat Wielsbeke M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amon Jeugd Gentson M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kortrijk Spurs M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kangoeroes Basket Mechelen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Groot Zemst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Phantoms Basket Boom M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Gembo Borgerhout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Phantoms Basket Boom J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Insurea Kontich Wolves J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Phantoms Basket Boom J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | St.Amandse BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Aartselaar BBC J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Phantoms Basket Boom J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Phantoms Basket Boom J21 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Londerzeelse Dunkers J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Phantoms Basket Boom G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Insurea Kontich Wolves G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Schelle G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BC Black Boys Erpe-Mere G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Phantoms Basket Boom M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Castors Braine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Phantoms Basket Boom M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Basket Malle M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Jeugd Gentson OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B.C. Blue Stars Brugge M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Lummen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kangoeroes Basket Mechelen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Fellows Ekeren BBC M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Notre Dame Blue Tigers Leuven M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kon BBC De Panne vzw M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Phantoms Basket Boom M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Machelen-Diegem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket SKT Ieper M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Femina Habac Sint-Truiden M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | House Of Talents Kortrijk Spurs M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Bobcat Wielsbeke M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Lummen M14 A | 10 | 10 | 0 | 0 | 785 | 480 | 305 | 30 |
2 | House Of Talents Kortrijk Spurs M14 A | 10 | 8 | 2 | 0 | 652 | 477 | 175 | 26 |
3 | Royal BC Alleur M14 A | 10 | 5 | 5 | 0 | 529 | 603 | -74 | 20 |
4 | Amon Jeugd Gentson M14 A | 10 | 3 | 7 | 0 | 531 | 631 | -100 | 16 |
5 | La Villersoise BC M14 A | 9 | 2 | 7 | 0 | 434 | 511 | -77 | 13 |
6 | BC Centre Gaume M14 A | 9 | 1 | 8 | 0 | 362 | 591 | -229 | 11 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Femina Habac Sint-Truiden M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gembo Borgerhout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Soba Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Fellows Ekeren BBC G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Insurea Kontich Wolves G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Fellows Ekeren BBC J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Nieuw Brabo Antwerpen J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Fellows Ekeren BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Olicsa Antwerpen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Fellows Ekeren BBC G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Olicsa Antwerpen G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Red Vic Wilrijk G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Fellows Ekeren BBC M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Red Vic Wilrijk M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Fellows Ekeren BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Antwerp Giants J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kon BBC De Panne vzw J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kon BBC De Panne vzw M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Royal Waterloo Basket J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Royal Waterloo Basket G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Amon Jeugd Gentson M14 A
3
Wins
Wins
531
Goals
Goals