Wedstrijden
24/04
09:00
Phantoms Basket Boom G08 B - Basket Groot Zemst G08 A
U08 Niveau 4 R2 L (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
30/04
09:00
Basket Groot Zemst G08 A - BC Opwijk G08 B
U08 Niveau 4 R2 L (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
07/05
10:45
Red Vic Wilrijk G08 B - Basket Groot Zemst G08 A
U08 Niveau 4 R2 L (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
Rangschikking
- U08 Niveau 4 M (Basketbal Vlaanderen)
- U08 Niveau 4 R2 L (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 11 Strombeek (Wemmel) (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hageland United G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Titans Basketball Bonheiden G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bavi Vilvoorde G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Groot Zemst G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kangoeroes Basket Mechelen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Opwijk G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Groot Zemst G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bavi Vilvoorde G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Phantoms Basket Boom G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Willebroek G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Red Vic Wilrijk G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Groot Zemst G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Groot Zemst G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Groot Zemst G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Asse-Ternat G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Asse-Ternat G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Asse-Ternat G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Grimbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Grimbergen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KYD Kortenberg Young Devils G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Foyer Molenbeek G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Foyer Molenbeek G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |