Rangschikking
- U18 Niveau 1 B (Basketbal Vlaanderen)
- Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Oxaco BBC Boechout OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Asse-Ternat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Elite Academy Antwerp OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U18 Poule G (Basketbal Vlaanderen)
- Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 1 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants J18 A | 10 | 9 | 1 | 0 | 836 | 592 | 244 | 28 |
2 | BC Oostende J18 A | 10 | 8 | 2 | 0 | 922 | 701 | 221 | 26 |
3 | Amon Jeugd Gentson J18 A | 9 | 5 | 4 | 0 | 650 | 609 | 41 | 19 |
4 | House Of Talents Kortrijk Spurs J18 A | 9 | 3 | 6 | 0 | 617 | 643 | -26 | 15 |
5 | Elite Academy Antwerp J18 A | 9 | 3 | 6 | 0 | 564 | 676 | -112 | 15 |
6 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 A | 9 | 0 | 9 | 0 | 464 | 832 | -368 | 9 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Elite Academy Antwerp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Scheldejeugd Temse HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Red Vic Wilrijk J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Gullegem J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Miners Beringen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Oxaco BBC Boechout J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Oostende J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Oxaco BBC Boechout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Stella Artois Leuven Bears J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Gembo Borgerhout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Elite Academy Antwerp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Oxaco BBC Boechout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Geel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Antwerp Giants HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Oxaco BBC Boechout J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Gembo Borgerhout J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Oxaco BBC Boechout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Amon Jeugd Gentson J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Oxaco BBC Boechout G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Guco Lier Vzw G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BC Asse-Ternat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elite Academy Antwerp G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ACADEMY TTT (NEDERLAND) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Elite Academy Antwerp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ACADEMY TTT (NEDERLAND) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Elite Academy Antwerp G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ACADEMY TTT (NEDERLAND) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Elite Academy Antwerp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | ACADEMY TTT (NEDERLAND) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Elite Academy Antwerp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | ACADEMY TTT (NEDERLAND) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Elite Academy Antwerp J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | ACADEMY TTT (NEDERLAND) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Titans Basketball Bonheiden J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Elite Academy Antwerp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rozenbeka Oostrozebeke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBGO Finexa Basket@Sea J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke BBC Oostkamp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBGO Finexa Basket@Sea G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Erembodegem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Racing Brugge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Groep Linden Oudenburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | LDP Donza HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Oxaco BBC Boechout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Basket SKT Ieper J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBGO Finexa Basket@Sea DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Bbv Oedelem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BT Bouw en Renovatie Lauwe HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Koninklijke BBC Oostkamp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | US BASKET RACING LUXEMBOURG Heren | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Elite Academy Antwerp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Mibac Middelkerke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Carrefour Market Basket Blankenberge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | KBGO Finexa Basket@Sea J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Basket Desselgem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Insurea Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | KBGO Finexa Basket@Sea J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Koninklijke BBC Oostkamp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella Artois Leuven Bears J18 A | 12 | 11 | 1 | 0 | 989 | 777 | 212 | 34 |
2 | BC Guco Lier Vzw J18 A | 12 | 8 | 4 | 0 | 883 | 797 | 86 | 28 |
3 | Sobabee Zwijndrecht J18 A | 12 | 8 | 4 | 0 | 966 | 844 | 122 | 28 |
4 | Olicsa Antwerpen J18 A | 12 | 6 | 6 | 0 | 830 | 866 | -36 | 24 |
5 | LDP Donza J18 A | 12 | 4 | 7 | 0 | 788 | 834 | -46 | 19 |
6 | Elite Academy Antwerp J18 A | 12 | 3 | 9 | 0 | 796 | 964 | -168 | 18 |
7 | Gent-Oost Eagles J18 A | 12 | 2 | 10 | 0 | 781 | 951 | -170 | 16 |
Stats: Elite Academy Antwerp J18 A
6
Wins
Wins
1360
Goals
Goals