Wedstrijden
05/03
10:00
Phantoms Basket Boom G14 A - Carrefour Market Basket Blankenberge G14 A
U14 Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
74 - 72
19/03
16:00
Carrefour Market Basket Blankenberge G14 A - Phantoms Basket Boom G14 A
U14 Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
67 - 57
09/04
12:00
Phantoms Basket Boom G14 A - Amon Jeugd Gentson G14 A
U14 Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
81 - 45
Rangschikking
- U14 Niveau 2 E (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Gembo Borgerhout OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U14 Poule H (Basketbal Vlaanderen)
- Phantoms Basket Boom OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen U14 Gemengd 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Helios SanoRice Zottegem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Asse-Ternat G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kangoeroes Basket Mechelen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Elite Academy Antwerp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Houtem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Gembo Borgerhout OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom G14 A | 3 | 3 | 0 | 0 | 197 | 108 | 89 | 9 |
2 | Bree Basket G14 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 136 | 141 | -5 | 4 |
3 | Okapi Aalst G14 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 121 | 136 | -15 | 4 |
4 | BJM-Gembas Knesselare G14 A | 3 | 0 | 2 | 0 | 100 | 169 | -69 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Groot Zemst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Phantoms Basket Boom M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Gembo Borgerhout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Phantoms Basket Boom J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Insurea Kontich Wolves J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Phantoms Basket Boom J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | St.Amandse BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Aartselaar BBC J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Phantoms Basket Boom J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Phantoms Basket Boom J21 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Londerzeelse Dunkers J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Phantoms Basket Boom G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Insurea Kontich Wolves G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Schelle G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BC Black Boys Erpe-Mere G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Phantoms Basket Boom M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Castors Braine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Phantoms Basket Boom M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Basket Malle M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carrefour Market Basket Blankenberge G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Zonhoven G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Antwerp Giants G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Stella Artois Leuven Bears G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Tigers Evergem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Guco Lier Vzw G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tigers Evergem G14 A | 14 | 13 | 0 | 1 | 1326 | 879 | 447 | 41 |
2 | Oxaco BBC Boechout G14 A | 14 | 11 | 3 | 0 | 930 | 785 | 145 | 36 |
3 | Carrefour Market Basket Blankenberge G14 A | 14 | 9 | 4 | 1 | 1037 | 862 | 175 | 33 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 14 | 9 | 5 | 0 | 977 | 912 | 65 | 32 |
5 | Amon Jeugd Gentson G14 A | 14 | 5 | 9 | 0 | 837 | 963 | -126 | 24 |
6 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G14 A | 14 | 5 | 9 | 0 | 816 | 973 | -157 | 24 |
7 | Basket Zonhoven G14 A | 14 | 3 | 10 | 0 | 830 | 970 | -140 | 19 |
8 | BC Asse-Ternat G14 A | 14 | 0 | 14 | 0 | 695 | 1104 | -409 | 14 |
Stats: Phantoms Basket Boom G14 A
12
Wins
Wins
1174
Goals
Goals