Wedstrijden
Rangschikking
- U10 Niveau 4 B2 (Basketbal Vlaanderen)
- Avanti Brugge 2015 OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U10 Niveau 4 R2 A3 (Basketbal Vlaanderen)
- Sgolba Aalter OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avanti Brugge 2015 G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BJM-Gembas Knesselare G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sgolba Aalter G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Knokke-Heist G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avanti Brugge 2015 J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Avanti Brugge 2015 J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket SKT Ieper J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Avanti Brugge 2015 J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Gent-Oost Eagles J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Avanti Brugge 2015 HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Wanty Gent Hawks HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Avanti Brugge 2015 G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KBGO Finexa Basket@Sea G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Avanti Brugge 2015 G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Avanti Brugge Dames G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Carrefour Market Basket Blankenberge J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Avanti Brugge 2015 G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Oostende G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KYD Kortenberg Young Devils J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Avanti Brugge 2015 G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Avanti Brugge 2015 G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Koninklijke BBC Oostkamp G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Avanti Brugge 2015 G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Mibac Middelkerke G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Mibac Middelkerke G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BC Braine-le-Château | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Insurea Kontich Wolves J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Kortrijk Spurs HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | KB Oostende Bredene Basket@sea J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Avanti Brugge 2015 HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Bebita Eernegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sgolba Aalter G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bobcat Wielsbeke G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Avanti Brugge 2015 G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijke BBC Oostkamp G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Desselgem G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Midwest Izegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Midwest Izegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Sijsele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Sijsele HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |