Wedstrijden
26/02
09:20
Basket Groot Zemst G08 C - Stella Artois Leuven Bears G08 B
Vlaams-Brabant peanuts event 11 Strombeek (Wemmel) (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
26/02
11:35
BC Foyer Molenbeek G08 B - Stella Artois Leuven Bears G08 B
Vlaams-Brabant peanuts event 11 Strombeek (Wemmel) (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
Rangschikking
- Vlaams-Brabant peanuts event 01 Boutersem (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 02 Notre Dame Leuven (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 04 Wemmel (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 08 Leuven Bears (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 09 Landen (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 11 Strombeek (Wemmel) (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 12 Lubbeek (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 12 Kortenberg (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 15 Aarschot (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 03 Machelen (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hageland United G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hageland United G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Clem Scherpenheuvel G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Stella Artois Leuven Bears G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | 2B|SAFE Tienen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | De Rode Leeuwen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | 2B|SAFE Tienen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | 2B|SAFE Tienen G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | De Rode Leeuwen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Notre Dame Blue Tigers Leuven G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Stella Artois Leuven Bears G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Dynamo Bertem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Ecole P1 Anderlecht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Ecole P1 Anderlecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Asse-Ternat G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Asse-Ternat G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Asse-Ternat G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Foyer Molenbeek G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Foyer Molenbeek G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Asse-Ternat G08 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Asse-Ternat G08 E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Grimbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Grimbergen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Haacht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Ecole P1 Anderlecht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Ecole P1 Anderlecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Grimbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Jets Basket Zaventem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Stella Artois Leuven Bears G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | 2B|SAFE Tienen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | 2B|SAFE Tienen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Haacht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Grimbergen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Bct Overijse G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | De Rode Leeuwen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | De Rode Leeuwen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Stella Artois Leuven Bears G08 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Asse-Ternat G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Asse-Ternat G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bct Overijse G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | L.S.V. Basket Landen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | L.S.V. Basket Landen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stella Artois Leuven Bears G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Groot Zemst G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Groot Zemst G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Groot Zemst G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Asse-Ternat G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Asse-Ternat G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Asse-Ternat G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Grimbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Grimbergen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KYD Kortenberg Young Devils G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Foyer Molenbeek G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Foyer Molenbeek G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2B|SAFE Tienen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | 2B|SAFE Tienen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | 2B|SAFE Tienen G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Asse-Ternat G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Asse-Ternat G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Asse-Ternat G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Duffel K.B.B.C. G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Clem Scherpenheuvel G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Clem Scherpenheuvel G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | GSG Aarschot G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | GSG Aarschot G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Hageland United G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Hageland United G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Stella Artois Leuven Bears G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Betekom Bullets G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Notre Dame Blue Tigers Leuven G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Ecole P1 Anderlecht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Jets Basket Zaventem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KYD Kortenberg Young Devils G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KYD Kortenberg Young Devils G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KYD Kortenberg Young Devils G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KYD Kortenberg Young Devils G08 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2B|SAFE Tienen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | 2B|SAFE Tienen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | 2B|SAFE Tienen G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bct Overijse G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Ecole P1 Anderlecht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | GSG Aarschot G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | GSG Aarschot G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | GSG Aarschot G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Stella Artois Leuven Bears G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Ecole P1 Anderlecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Stella Artois Leuven Bears G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Machelen-Diegem G08 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Ecole P1 Anderlecht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Ecole P1 Anderlecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KYD Kortenberg Young Devils G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Grimbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Machelen-Diegem G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Grimbergen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |