Wedstrijden
Rangschikking
- Vlaams-Brabant peanuts event 03 Machelen (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 04 Wemmel (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 11 Strombeek (Wemmel) (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 12 Kortenberg (Basketbal Vlaanderen)
- Vlaams-Brabant peanuts event 18 Grimbergen (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Stella Artois Leuven Bears G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Machelen-Diegem G08 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Ecole P1 Anderlecht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Ecole P1 Anderlecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KYD Kortenberg Young Devils G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Grimbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Machelen-Diegem G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Grimbergen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Asse-Ternat G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Asse-Ternat G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Asse-Ternat G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Foyer Molenbeek G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Foyer Molenbeek G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Asse-Ternat G08 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Asse-Ternat G08 E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Grimbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Grimbergen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Haacht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Ecole P1 Anderlecht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Ecole P1 Anderlecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Groot Zemst G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Groot Zemst G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Groot Zemst G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Asse-Ternat G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Asse-Ternat G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Asse-Ternat G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Grimbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Grimbergen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KYD Kortenberg Young Devils G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Foyer Molenbeek G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Foyer Molenbeek G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella Artois Leuven Bears G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Machelen-Diegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Machelen-Diegem G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Ecole P1 Anderlecht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Jets Basket Zaventem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KYD Kortenberg Young Devils G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KYD Kortenberg Young Devils G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KYD Kortenberg Young Devils G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KYD Kortenberg Young Devils G08 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Stella Artois Leuven Bears G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Asse-Ternat G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Asse-Ternat G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Asse-Ternat G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Foyer Molenbeek G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Foyer Molenbeek G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Grimbergen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Grimbergen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Grimbergen G08 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Bct Overijse G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | De Rode Leeuwen G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | De Rode Leeuwen G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Ecole P1 Anderlecht G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Jets Basket Zaventem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | KYD Kortenberg Young Devils G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Ecole P1 Anderlecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |